آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ , Sunday 9 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33597
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > ایران و جهان > فرهنگی > گزارش تصویری
 •   

  جشنواره زوج‌های جوان محمودآباد و برنامه‌های هفته ازدواج+تصاویر

  آوای شمال/ جشنواره زوج‌های جوان به‌مناسبت روز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س) به همت امور بانوان و خانواده فرمانداری محمودآباد در کانون فرهنگی تربیتی آموزش و پرورش برگزار شد. مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار محمودآباد در حاشیه این همایش از برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع انتخاب درست برای زوج‌های جوان این شهرستان […]

  آوای شمال/ جشنواره زوج‌های جوان به‌مناسبت روز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س) به همت امور بانوان و خانواده فرمانداری محمودآباد در کانون فرهنگی تربیتی آموزش و پرورش برگزار شد.
  مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار محمودآباد در حاشیه این همایش از برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع انتخاب درست برای زوج‌های جوان این شهرستان خبر داد و گفت:کارگاه آموزشی با موضوع توانمندسازی بانوان، کارگاه آموزشی آسیب‌های اجتماعی، کارگاه آموزشی با موضوع مهارت‌های زندگی ویژه دختران متاهل دانش‌آموز در هفته ازدواج برپا می‌شود.

  خدیجه محمدزاده خاطرنشان کرد: برپایی کارگاه آموزشی با موضوع مهارت‌های زندگی ویژه مادران دختران متاهل دانش آموز‌، کارگاه آموزشی با موضوع خوداشتغالی، کارگاه آموزشی با موضوع پرورش مرغ بومی و پرورش قارچ و همچنین کارگاه آموزشی با موضوع تحکیم بنیان خانواده از دیگر برنامه‌های این هفته در محمودآباد است.
  وی همچنین از برگزاری مسابقات ورزشی ویژه دختران در این هفته خبر داد و اظهار کرد: این برنامه‌ها با همکاری آموزش‌وپرورش، ورزش‌وجوانان، بهزیستی و جهاد کشاورزی اجرا می‌شود.

   

  تصاویری از این مراسم را ببینید:

  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۱
  1. با سلام.برنامه بسیار خوبی بود قابل توجه شما اولین جشنواره زوج های جوان شهرستان محموداباد در سال ۱۳۹۱ توسط فرهنگی سپاه برگزار گردید


  نظرات