آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33564
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۸
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > فضای مجازی
 •   

  ویندوز سرور های ۲۰۰۳ جولانگاه هکرها!

  آوای شمال/ آمارهای نشان می دهد حدود ۶۰۹ هزار سیستم وب در حال حاضر به کاربر خدمات ارائه می کنند که ۱۷۵ میلیون این کاربرها از ویندوز سرور ۲۰۰۳ استفاده می کنند و اغلب این سرورهای به روز نشده در آمریکا و چین جای گرفته و حدود نیمی از تمامی سرورهای ۲۰۰۳ شناسایی شده را […]

  آوای شمال/ آمارهای نشان می دهد حدود ۶۰۹ هزار سیستم وب در حال حاضر به کاربر خدمات ارائه می کنند که ۱۷۵ میلیون این کاربرها از ویندوز سرور ۲۰۰۳ استفاده می کنند و اغلب این سرورهای به روز نشده در آمریکا و چین جای گرفته و حدود نیمی از تمامی سرورهای ۲۰۰۳ شناسایی شده را تشکیل می دهند.
  ویندوز سرور های 2003 جولانگاه هکرها!
  شرکت مایکروسافت از ۱۴ ژوئیه ویندوز سرور ۲۰۰۳ را پشتیبانی نمی کند یعنی اطلاعات آن را به راحتی در اختیار تمامی کاربران قرار می دهد و همین امر موجب کاهش امینیت سرورها می شود اما متاسفانه گزارش‌ها حاکی از آن است که همچنان تعداد قابل توجهی از سرورها از این نسخه استفاده می‌کنند و بدون داشتن برنامه‌ای برای ارتقاء سیستم‌ها به نسخه‌های بالاتر، کسب و کارها در معرض خطرات و حملات سایبری قرار خواهند گرفت زیرا این سرور بدون اصلاحیه و به روز رسانی امنیتی باقی مانده است.
  ویندوز سرور های 2003 جولانگاه هکرها!
  سیستم‌های کامپیوتری که به ویندوز سرورهای ۲۰۰۳ متصل هستند بیشتر در معرض خطر حملات سایبری، حملات خرابکارانه و یا ازدست‌دادن اطلاعات الکترونیکی قرار دارند و برای جلو گیری از این قبیل اتفاقات باید سیستم های خود را به نسخه های سرور ۲۰۰۸ یا ۲۰۱۲ ارتقا دهند. زیرا پشتیبانی ویندوز سرور ۲۰۰۸ تا سال ۲۰۲۰ و ویندوز سرورهای  ۲۰۱۲ تا سال ۲۰۱۸ تا سال ۲۰۲۳ وجود دارد.
  اگر شما هم یکی از مدیران سایت ها هستنید که با خوتاندن این گزارش به فکر ارتقا سرورهای خود افتاده اید می توانید با استفاده از برنامه های Microsoft’s Assessment و Planning Toolkit با بهترین روش های ارتقا آشنا و در اولین فرصت آنها را ارتقا دهید.

  برچسب ها :

  نظرات