آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33527
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۵:۱۴
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  ۲۵ سال تا نابودی رژیم صهیونیستی/ وقتی «سگ هار منطقه» احساس خطر می‌کند+تصاویر

  آوای شمال/ در پی فرمایشات چند روز گذشته مقام معظم رهبری در دیدار با هزاران نفر از اقشار مختلف مردم موجی از احساسات ضدرژیم صهیونیستی در فضای مجازی به راه افتاده است و همچنان ادامه دارد. بخشی از فرمایش رهبری مبنی بر اینکه :«برخی صهیونیست‌ها گفته‌اند با توجه به نتایج مذاکرات هسته‌ای، ۲۵ سال از […]

  آوای شمال/ در پی فرمایشات چند روز گذشته مقام معظم رهبری در دیدار با هزاران نفر از اقشار مختلف مردم موجی از احساسات ضدرژیم صهیونیستی در فضای مجازی به راه افتاده است و همچنان ادامه دارد.

  بخشی از فرمایش رهبری مبنی بر اینکه :«برخی صهیونیست‌ها گفته‌اند با توجه به نتایج مذاکرات هسته‌ای، ۲۵ سال از دغدغه ایران آسوده شده‌ایم اما ما به آنها می‌گوییم شما ۲۵ سال آینده را، اصولاً نخواهید دید و به فضل الهی، چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.» مورد تأکید کاربران ایرانی و خارجی در فضای مجازی قرار گرفت. این تأکید بر نابودی رژیم صهیونیستی تا ۲۵ سال آینده احساس خطر نخست وزیر رژیم صهیونیستی را نیز کاملاً آشکار کرد.

  هزاران نفر از کاربران ضدرژیم کودک صهیونیستی با انتشار عکس‌نوشت‌ها و پوستر با استفاده از هشتگ‌های، «happydeathday2u  ،#happydethdaytoisrael ،#۲۵years#» ، به استقبال نابودی رژیم صهیونیستی رفتند.

   

   

   

  «سال ۲۰۴۰ سال وعده ما بیت‌المقدس»،‌ «۲۵ سال دیگه روز قدس نداریم» و «ما عاشق مبارزه با اسرائیل هستیم» بخشی از تأکیدات موج ضدرژیم صهیونیستی اخیر است که در فضای مجازی به راه افتاده، در ادامه برخی از تصاویر منتشر شده در این زمینه را مشاهده می‌کنید:

   

   

  *استقبال از تصاویر منتشر شده از بیلبوردهای ضداسرائیلی

  بیلبوردهای روزشمار نابودی اسرائیل که در برخی خیابان‌ها و میادین شهر تهران نصب شده است، مورد استقبال بسیاری از شهروندان قرار گرفت.

   

   

  *وقتی نتانیاهو احساس خطر می‌کند

  بیانات رهبری واکنش نخست وزیر رژیم صهیونیستی را نیز در پی داشته است، بنیامین نتانیاهو در صفحه توئیتر فارسی زبان خود بعد از سخنان رهبری در مورد عمر رژیم صهیونیستی احساس خطر کرد و در یک تاریخ اقدام به انتشار همزمان چند توئیت ضدایرانی کرد.

   

   

  برچسب ها :

  نظرات