آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33496
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۷:۱۱
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > فضای مجازی
 •   

  علت کندی توسعه ۴G همراه اول/ تنها ۱۰ درصد مشترکان قابلیت استفاده از نسل ۴ را دارند

  آوای شمال/ وحید صدوقی در پاسخ به سوالی درباره علت توسعه کند نسل چهارم توسط همراه اول، اظهار داشت: اینترنت ۴G (نسل چهارم) را برای نقاط پرترافیک و hotspot اجرا می‌‌کنیم. مدیرعامل همراه اول افزود: ۹۰ درصد گوشی‌های مشترکان نسل ۳ را پشتیبانی می‌کنند اما تنها ۱۰ درصد مشترکان قابلیت استفاده از نسل ۴ را […]

  آوای شمال/ وحید صدوقی در پاسخ به سوالی درباره علت توسعه کند نسل چهارم توسط همراه اول، اظهار داشت: اینترنت ۴G (نسل چهارم) را برای نقاط پرترافیک و hotspot اجرا می‌‌کنیم.

  مدیرعامل همراه اول افزود: ۹۰ درصد گوشی‌های مشترکان نسل ۳ را پشتیبانی می‌کنند اما تنها ۱۰ درصد مشترکان قابلیت استفاده از نسل ۴ را دارند.

  صدوقی در پاسخ به این سوال که اپراتور رقیب در حال راه‌اندازی ۴G در تمام مراکز استان‌ها است، آیا همراه اول در این موضوع رقابت نخواهد کرد؟ گفت: اولویت توسعه در همراه اول این است که چه تعداد مشترک از چه کیفیت سرویسی استفاده می‌کنند و در نهایت تصمیم بر این شد که توسعه نسل ۳ با تعداد مشترکان زیاد از توسعه نسل ۴ با تعداد کم مشترک، سودمند‌تر خواهد بود.

  صدوقی تصریح کرد: بنابراین از آنجا که آمادگی بیشتری بین مشترکان برای استفاده از نسل ۳ وجود دارد با تمام توان نسل ۳ را توسعه دادیم و هم‌اکنون همراه اول بزرگترین شبکه نسل ۳ از لحاظ تعداد سایت‌های نصب شده و تعداد مشترکان داراست.

  مدیرعامل همراه اول افزود: چاره فراگیری نسل ۴ بین مشترکان، اجرای طرح باندلینگ سیم‌کارت با گوشی، مودم یا روتر‌های مورد نیاز است.

  وی همچنین موضوع فرکانس را یکی دیگر از موضوعات مرتبط عنوان کرد و خاطر نشان کرد: اعلام کرده‌ایم که فرکانس مناسب را برای توسعه نسل ۴ نیاز داریم و تا زمانی که فرکانس مناسب را دریافت نکنیم توسعه نسل ۴ با کندی انجام خواهد شد.

   

  برچسب ها :

  نظرات