آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33462
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۵:۳۳
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > فضای مجازی
 •   

  جولان هکرها در تلگرام با ترفند جدید!

  آوای شمال/ حمله هکری که چند روزی‌ است بین کاربران شایع شده، این فرصت را در اختیار هکرها می‌گذارد تا با استفاده از جعل نام و تصویر تلگرام، طعمه را به دام انداخته و داخل حساب کاربری تلگرام فرد شوند.  مراحلی که هکر انجام می‌دهد تا با استفاده از جعل نام و تصویر تلگرام، طعمه […]

  آوای شمال/ حمله هکری که چند روزی‌ است بین کاربران شایع شده، این فرصت را در اختیار هکرها می‌گذارد تا با استفاده از جعل نام و تصویر تلگرام، طعمه را به دام انداخته و داخل حساب کاربری تلگرام فرد شوند.
   مراحلی که هکر انجام می‌دهد تا با استفاده از جعل نام و تصویر تلگرام، طعمه را به دام انداخته و داخل حساب کاربری تلگرام فرد شوند به این طریق است که با یک نام جعلی و تصویر لوگوی تلگرام را برای شما ارسال می‌کنند.
  جولان هکرها در تلگرام با ترفند جدید
  در نگاه اول، ممکن است فکر کنید که این پیام را خود تلگرام ارسال کرده و  وقتی نام کاربری را هم بررسی می‌کنید، اثری از نام کاربری و شماره تلفن وجود ندارد و شما ممکن است کمی بیشتر دچار اشتباه شوید اما درست فکر می‌کنید، این حساب کاربری تلگرام نیست. همان‌طور که در تصویر زیر قابل‌مشاهده است، هکر از شما درخواست شماره تلفن کرده است. بعدازاین مرحله، هکر با واردکردن شماره تلفن در سایت یا اپلیکیشن تلگرام، خود را به‌عنوان کاربری جدید (با شماره شما) به سایت معرفی کرده و کد تأیید از سوی تلگرام، از طریق پیامک یا پیام در داخل اپلیکیشن تلگرام برای شما ارسال می‌شود.
  جولان هکرها در تلگرام با ترفند جدید
  برای امتحان این موضوع، کد اشتباهی در اختیار هکر گذاشتیم و همان‌طور که در تصویر پایین قابل‌مشاهده است، هکر بار دیگر درخواست کد صحیح کرده است. اگر کد واقعی در اختیار هکر قرار می‌گرفت، او می‌توانست به‌حساب دسترسی پیدا کند.

  برچسب ها :

  نظرات