آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33442
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۳:۳۷
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > ورزشی
 •   

  طلاهای ۳وزن دوم به آذربایجان، روسیه و آمریکا رسید/ سومی ایران در پایان روز دوم بدون طلا

  آوای شمال/ در پایان مسابقات روز دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان در ۳ وزن دوم که از ساعت ۲۱:۳۰ شب گذشته (جمعه) به وقت ایران در شهر لاس وگاس آمریکا آغاز شده بود، نفرات برتر اوزان ۶۱، ۸۶ و ۹۷ کیلوگرم مشخص شدند که طلاهای روز دوم به کشورهای آمریکا، روسیه و آذربایجان رسید. […]

  آوای شمال/ در پایان مسابقات روز دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان در ۳ وزن دوم که از ساعت ۲۱:۳۰ شب گذشته (جمعه) به وقت ایران در شهر لاس وگاس آمریکا آغاز شده بود، نفرات برتر اوزان ۶۱، ۸۶ و ۹۷ کیلوگرم مشخص شدند که طلاهای روز دوم به کشورهای آمریکا، روسیه و آذربایجان رسید.

  علیرضا کریمی در ۸۶ به مدال برنز رسید و عباس طحان در ۹۷ کیلوگرم با شکست در دیدار رده‌بندی پنجم شد؛ این دو کشتی‌گیر موفق به کسب سهمیه المپیک شدند. بهنام احسان‌پور هم در ۶۱ کیلو حذف شد و به عنوانی بهتر از هجدمی نرسید.

  بدین ترتیب تیم ایران تا پایان روز دوم با کسب ۲ مدال برنز و ۲۲ امتیاز بعد از تیم‌های آذربایجان و روسیه در رده سوم جدول رده‌بندی قرار گرفت.

  آذربایجان با یک مدال طلا، یک برنز و ۳۰ امتیاز اول است و روسیه با یک مدال طلا، یک نقره، یک برنز و ۲۷ امتیاز در رده دوم قرار گرفته است. اوکراین و گرجستان با ۲۰ امتیاز چهارم و پنجم هستند.

  * رده‌بندی نفرات برتر سه وزن دوم به شرح زیر است:

  ۶۱ کیلوگرم:

  ۱- حاجی علی‌یف (آذربایجان) ۲- نومین باتبولد (مغولستان) ۳- ولادیمیر دوبوف (بلغارستان) و واسیل شوپتار (اوکراین) ۵- ماساکازو کاموی (ژاپن) و باجرانگ (هند)… ۱۸- بهنام احسان‌پور (ایران)

  ۸۶ کیلوگرم:

  ۱- عبدالرشید سعداله‌یف (روسیه) ۲- سلیم یاشار (ترکیه) ۳- علیرضا کریمی (ایران) و ساندرو امیناشویلی (گرجستان) ۵- میهایل گانف (بلغارستان) و ماگومدگاجی خاتی‌یف (آذربایجان)

  ۹۷ کیلوگرم:

  ۱- کِیل اسنایدر (آمریکا)‌ ۲- عبدالسلام گادیسوف (روسیه) ۳- پاولو اولینیک (اوکراین) و ختاگ گازیموف (آذربایجان) ۵- عباس طحان (ایران) و الیزبار اودیکادزه (گرجستان)

  به گزارش فارس، ایران در روز نخست این مسابقات صاحب یک مدال برنز و سهمیه المپیک توسط سیداحمد محمدی در وزن ۶۵ کیلوگرم شده بود که علیرضا کریمی در ۸۶ و عباس طحان در ۹۶ کیلوگرم در روز دوم ایران را صاحب ۲ سهیمه المپیک دیگر کردند. کریمی برنز گرفت و طحان پنجم شد.

   

  برچسب ها :

  نظرات