آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ , Friday 7 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33379
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۰
 • شما اینجا هستید :اقتصادی > ایران و جهان
 •   

  سیاست دولت فعال‌سازی تعاونی‌ها است

  آوای شمال/ کامران اصغری صبح امروز در دهمین جشنواره تعاونی‌های برتر مازندران اظهار کرد: از حدود ۱۳ هزار تعاون در استان، نیمی از این تعاونی‌ها فعال هستند و به مشکلات تعاونی‌ها هم آگاه هستیم. وی با بیان اینکه سیاست دولت بر فعال‌سازی تعاونی‌ها است، افزود: تعاونی‌های راکد که انگیزه برگشت به حوزه فعالیت دارند را […]

  آوای شمال/ کامران اصغری صبح امروز در دهمین جشنواره تعاونی‌های برتر مازندران اظهار کرد: از حدود ۱۳ هزار تعاون در استان، نیمی از این تعاونی‌ها فعال هستند و به مشکلات تعاونی‌ها هم آگاه هستیم.

  وی با بیان اینکه سیاست دولت بر فعال‌سازی تعاونی‌ها است، افزود: تعاونی‌های راکد که انگیزه برگشت به حوزه فعالیت دارند را تلاش داریم مسیر حرکت را تسهیل کنیم.

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره به اینکه اگر دستگاه‌های اجرایی بر اساس مقررات موجود، در مقابل تعاونی‌ها انعطاف ندارند، تعاون‌گران به ما اعلام کنند، گفت: تعاون‌گران نیازمند دریافت روحیه مضاعف هستند تا بتوانند سهم خود در اقتصاد کشور را محقق کنند.

  این مسئول با بیان اینکه نباید سهم تعاون در اقتصاد کشور نادیده گرفته شود، تصریح کرد: با وجود مشکلاتی که تعاون‌گران دارند اما در بحث اقتصادی فعالیت‌های مناسبی دارند.

  اصغری با اشاره به اینکه تعاون‌گران امروز با همه سختی‌ها در کنار همدیگر قرار گرفتند، ادامه داد: تعاون‌گرانی که تجربه خوبی دارند و امروز به عنوان تعاونی برتر اعلام شدند درخواست داریم به فعالان جدید این حوزه کمک کنند.

  وی با بیان اینکه تاکید دولت در تشکیل تعاونی‌ها بر این مبنا است که تعاونی فعال تشکیل شود، تصریح کرد: تعاونی‌ها مشکلات چشم‌انداز خود را رصد کرده و نسبت به رفع این مشکلات اقدام کنند.

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره به دانش‌آموختگان بیکار و نبودن فضای اشتغال دولتی برای همه این افراد، اظهار کرد: مراکز مشاوره استان برای دریافت ایده و نظرها فعال است و به ایده‌دهندگان کمک می‌کند تا این ایده در مسیر درست شکوفا شود.

  وی با بیان اینکه امیدواریم با امیدی که دولت یازدهم به جامعه تزریق کرد بتوانیم مشکلات این حوزه را هم رفع کنیم، گفت: خروجی کار تعاون، اشتغال است و همه جمع شدیم دغدغه مسئولان ارشد نظام به ویژه مقام معظم رهبری درباره اشتغال جوانان را رفع کنیم.

   

  برچسب ها :

  نظرات