آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ , Thursday 17 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33355
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۷:۲۲
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی > فرهنگی
 •   

  به رسمیت شناختن فرقه ضاله بهائیت در دانشگاه مازندران/تصاویر

  آوای شمال/ ثبت نام دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ارشد دانشگاه مازندران از شنبه جاری آغاز شده است و مجاز شدگان با ورود به سامانه، ثبت نام خود را انجام می‌دهند. بر اساس این گزارش تعدادی از دانشجویان این دانشگاه با تماس با «خبرنامه دانشجویان ایران» از وجود گزینه‌ای غیرمتعارف در فرم ثبت نام خبر دادند. در […]

  آوای شمال/ ثبت نام دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ارشد دانشگاه مازندران از شنبه جاری آغاز شده است و مجاز شدگان با ورود به سامانه، ثبت نام خود را انجام می‌دهند.

  بر اساس این گزارش تعدادی از دانشجویان این دانشگاه با تماس با «خبرنامه دانشجویان ایران» از وجود گزینه‌ای غیرمتعارف در فرم ثبت نام خبر دادند. در قسمت اطلاعات شناسنامه‌ای که درنظر گرفته شده است، پس از انتخاب دین اسلام، در قسمت پنجره «مذهب»، گزینه فرقه ضاله بهائیت دیده می‌شود که تصویر آن در ادامه آمده است.

  گنجاندن گزینه بهائیت به‌عنوان مذهب در گزینه‌های ثبت‌نام دانشجویان در سامانه این دانشگاه، در حالی است که فرقه ضاله بهائیت، براساس فقه شیعه و همچنین قوانین نظام جمهوری اسلامی به‌عنوان یک «مذهب» به رسمیت شناخته نشده و فعالیت این فرقه ممنوع اعلام شده است.

  این در حالی است که پس از پیروزی انقلاب، بهائیان همواره در عرصه‌های حقوق بشری یکی از سوژه‌های تبلیغاتی دنیای غرب علیه جمهوری اسلامی بوده‌اند.

  سرسپردگی این دین ساختگی و انحرافی جای سوال و شک ندارد، اعمال شنیع این فرقه در قالب ترور، آدم‌کشی، قتل و کشتار از مهم‌ترین اقدامات این فرقه علیه مردم ایران بوده است.

  باید دید واکنش مسئولان این دانشگاه در قبال این مسئله چگونه خواهد بود.

  برچسب ها :

  نظرات