آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ , Wednesday 16 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33309
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ شهریور, ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۳
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  برخورد فیزیکی با خبرنگاران در همایش فعالین مستقل اصلاح‌طلب!

  آوای شمال/ به نقل از آناج، همایش فعالین مستقل اصلاح طلب استان آذربایجان شرقی با حضور مرتضی حاجی، سبحان اللهی، پورمحمدی، شکور اکبرنژاد، چیت چیان برادر وزیر نیرو و جمعی از اصلاح طلبان شاخص استان و برخی از مسئولین دولتی برگزار شد. ” ر.ر ”  یکی از اعضای گروهک منحله نهضت آزادی و همسرش ” ف.ث […]

  آوای شمال/ به نقل از آناج، همایش فعالین مستقل اصلاح طلب استان آذربایجان شرقی با حضور مرتضی حاجی، سبحان اللهی، پورمحمدی، شکور اکبرنژاد، چیت چیان برادر وزیر نیرو و جمعی از اصلاح طلبان شاخص استان و برخی از مسئولین دولتی برگزار شد.

  ” ر.ر ”  یکی از اعضای گروهک منحله نهضت آزادی و همسرش ” ف.ث ” یکی از اعضای ستاد اجرایی همایش بودند.

  مصطفی مولوی ریاست ستاد اجرایی همایش را برعهده داشت و دکتر نیک به رسم همیشگی همایش های اصلاح طلبی، حامی مالی این همایش بود و مدیریت جلسه نیز بر عهده ی سبحان اللهی استاندار دوران اصلاحات بود.

  طبق معمول همیشه، بر سردر این همایش، بنر سید محمد خاتمی نصب شده بود. اینبار بدلیل راهبرد اصلی اصلاح طلبان مبنی بر هدایت نوه ی امام(ره) به خبرگان رهبری، عکس سید حسن خمینی هم در کنار خاتمی قرار داده شده بود.

   

  پس از سخنرانی حاجی، انتخابات شورای راهبردی فعالین اصلاح طلب استان برگزار شد که نتایج آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

  حاشیه ی مهم تر از متن این همایش، برخورد فیزیکی مجریان با خبرنگار آناج بود، مجریان و طرفداران جریان اصلاح طلب علی رغم شعار زنده باد مخالف من، با برخورد توهین آمیز نسبت به خبرنگار پایگاه خبری آناج، وی را در اثنا برنامه، از سالن همایش اخراج کردند.

  این درحالی است که خبرنگاران وابسته به جناح اصلاح طلب به راحتی هرچه تمام تر برای پوشش خبری همایش، در سالن حاضر بودند.

   

  یکی از مسئولین اجرایی همایش در توضیح علت چنین برخوردی با خبرنگار آناج گفت: علت اقدام به اخراج اینست که روحیه ی جوانان اصلاح طلب نسبت به اخبار آناج جریحه دار شده بود!

  فهوای سخنان مرتضی حاجی، عدم اختلاف را نشانه می رفت. امری که این روزها بیشتر از گذشته، جناح اصلاح طلب کشور بدان دچار شده است. مصداق استانی آن هم دو لیدر مخالف هم یعنی سبحان اللهی و عبدالعلی زاده می باشد. 

   

  برچسب ها :

  نظرات