آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33265
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۴:۵۲
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > فضای مجازی
 •   

  برترین گوشی های اندروید+مشخصات

  آوای شمال/ شما با توجه به چه شاخص هایی در مورد یک گوشی هوشمند نظر می دهید؟ دوربین، CPU، باتری یا موارد دیگر؟ برای کاربران زیادی عمر باتری، معیار بسیار مهمی در مورد گوشی هوشمند است. حتی در سال ۲۰۱۵ اگرباتری  یک گوشی بیشتر از یک روز دوام بیاورد، آن گوشی به خوبی در حال […]

  آوای شمال/ شما با توجه به چه شاخص هایی در مورد یک گوشی هوشمند نظر می دهید؟ دوربین، CPU، باتری یا موارد دیگر؟ برای کاربران زیادی عمر باتری، معیار بسیار مهمی در مورد گوشی هوشمند است. حتی در سال ۲۰۱۵ اگرباتری  یک گوشی بیشتر از یک روز دوام بیاورد، آن گوشی به خوبی در حال کار است. تمام گوشی هایی که در ادامه گزارش معرفی می شوند، با سر بلندی از تست های خود گذر کرده اند. پس به ادامه گزارش توجه کنید، تا با بهترین گوشی های هوشمند اندروید از نظر عمر باتری آشنا شوید.
  ۱٫ HTC One M9
  برترین گوشی های اندروید // ویژه تاپ
  این گوشی با باتری ۲۸۴۰ میلی آمپری کمی از گوش M8 این شرکت بالاتر قرار دارد. M9 می تواند با استفاده از این باتری قدرتمند CPU هشت هسته ای خود را بخوبی پشتیبانی کند. باتری این گوشی تحت فشار های زیاد مانند زمان پخش ویدئو حدود ۱۳ ساعت دوام می آورد . و کاربران معمولی می توانند انتظار داشته باشند که این گوشی بدون نیاز به شارژ مجدد، یک روز کامل کار کند. امتیاز دیگر باتری این گوشی، قابلیت شارژ سریع آن است که در نیم ساعت تا ۴۰ درصد شارژ می شود.
  برترین گوشی های اندروید // ویژه تاپ
  ۲٫ OnePlus One
  برترین گوشی های اندروید // ویژه تاپ
  در مورد این گوشی مطالب و تجربیات مثبت زیادی در بین کاربران پخش شده است. صفحه نمایش بزرگ، قیمت پایین و باتری ۳۱۰۰ میلی آمپری، از مزیت های این گوشی هستند که با CPU پر قدرت چهار هسته ای  Snapdragon 801، صفحه نمایش بزرگ و ۳ گیگا بایت حافظه RAM به گوشی بسیار مناسبی  تبدیل شده است.
  باتری این گوشی تا حدود ۱۳ ساعت در حین استفاده از اینترنت عمر می کند. برای کاربران میانه و یا افرادی که زیاد از گوشی خود استفاده نمی کنند، تا حدود یک روز و نیم دوام می آورد
  برترین گوشی های اندروید // ویژه تاپ
  ۳٫ Samsung Galaxy Note 4
  برترین گوشی های اندروید // ویژه تاپ
  یکی از بهترین گوشی هایی میان قیمت است که می توان خرید و باید از دوربین عالی آن و صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی QHD آن تشکر کرد که این گوشی را به یک گوشی منحصر به فرد تبدیل کرده اند. تمام این امکانات به راحتی و سادگی در کنار هم بر روی این گوشی قرار گرفته اند و با باتری ۳۲۲۰ میلی آمپری، این توانایی را دارد که بتواند بیشتر از یک روز کامل کار کند. همچنین این گوشی از تکنولوژی شارژ سریع نیز بهره می برد که می تواند در کمتر از نیم ساعت تا بیشتر از ۵۰ درصد شارژ شود.
  برترین گوشی های اندروید // ویژه تاپ
  ۴٫ LG G3
  برترین گوشی های اندروید // ویژه تاپ
  این گوشی هوشمند یکی از برترین باتری های گوشی های هوشمند را دارد. ظرفیت باتری این گوشی ۳۰۰۰ میلی آمپر است که به خوبی می تواند از صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی و پردازنده Snapdragon 801 و از ۳ گیگا بات RAM پشتیبانی کند. تمام این مطالب، گوشی LG G3 را به یکی از گجت های هوشمند مورد علاقه کاربران تبدیل کرده است.
  ین وسیله می تواند تا ۲ روز به کار خود ادامه دهد.
  برترین گوشی های اندروید // ویژه تاپ
  ۵٫ HTC One M8
  برترین گوشی های اندروید // ویژه تاپ
  باتری این گوشی نیز یکی از برترین ها در لیست است.  باتری ۲۶۰۰ میلی آمپری این گوشی به خوبی می تواند از صفحه نمایش ۵ اینچی  و پردازنده Snapdragon 801 حمایت کند. با توجه به تغیراتی که در CPU این گوشی اعمال شده است، به خوبی می توانید تا بیشتراز یک روز با آن کار کنید.
  برترین گوشی های اندروید // ویژه تاپ
  در این گزارش به بعضی از بهترین گوشی های هوشمند اشاره شد. لطفا شما هم نظرات خود را در مورد گوشی خود و گوشی های معرفی شده با ما در میان بگذارید.

  برچسب ها :

  نظرات