آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ , Thursday 17 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33260
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۵:۱۶
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > فضای مجازی
 •   

  آموزش حذف اکانت تلگرام +تصاویر

  آوای شمال/ با اینکه بیشتر برنامه های پیام رسان در تلفن های همراه گزینه حذف اکانت را در بخش تنظیمات خود قرار داده اند اما تلگرام این قابلیت را در اختیار ندارد و کاربران باید برای حذف اکانتشان از سایت جداگانه ای استفاده کنند. مراحل حذف اکانت تلگرام Delete Telegram account یک مسیر هفت گانه […]

  آوای شمال/ با اینکه بیشتر برنامه های پیام رسان در تلفن های همراه گزینه حذف اکانت را در بخش تنظیمات خود قرار داده اند اما تلگرام این قابلیت را در اختیار ندارد و کاربران باید برای حذف اکانتشان از سایت جداگانه ای استفاده کنند.

  مراحل حذف اکانت تلگرام Delete Telegram account یک مسیر هفت گانه است که بلافاصله و پشت سر هم انجام می پذیرد. تمامی مراحل به سادگی قابل انجام است. شما می توانید این مراحل را به همراه آموزش تصویری در اینجا مشاهده کنید.

  ۱- ابتدا باید به آدرس اینترنتی my.telegram.org/deactivate رجوع کنید.

  ۲- پس از ورود به آدرس بالا که مربوط به سرویس تلگرام می باشد از شما شماره موبایل خواسته می شود که باید شماره موبایلی که با آن در حال حاضر در تلگرام فعالیت دارید را وارد کنید و گزینه Next را بزنید.

  آموزش حذف اکانت تلگرام +تصاویر

  ۳- در صفحه بعد باید رمز عبوری که برایتان در تلگرام فرستاده شده است را در کادر مربوط به password وارد کنید و گزینه Sign in را بزنید.

  آموزش حذف اکانت تلگرام +تصاویر

  ۴: در صفحه بعد بر روی گزینه Deactivate account کلیک کنید.

  آموزش حذف اکانت تلگرام +تصاویر

  ۵: در صفحه بعد روی گزینه Done کلیک کنید.

  آموزش حذف اکانت تلگرام +تصاویر

  ۶
  : در این مرحله که مرحله پایانیست از شما تایید می خواهد پس بر روی گزینه قرمز رنگ Yes, delete my account کلیک کنید.

  آموزش حذف اکانت تلگرام +تصاویر

  ۷: در صورت موفقیت آمیز بودن عملیات حذف اکانت پیغامی سبز رنگ به منزله تایید و موفقیت آمیز بودن عملیات نمایش داده خواهد شد.

  آموزش حذف اکانت تلگرام +تصاویر

  دقت داشته باشید که پس از انجام تمامی این مراحل اکانت تلگرام شما به کلی پاک خواهد شد و تمامی پیام ها، گروه ها و مخاطبین آن نیز حذف می شود.

  برچسب ها :

  نظرات