آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33240
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۳:۱۲
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > ورزشی
 •   

  کی‌روش: فردا هواداران ایران به تیم ملی افتخار می‌کنند/ با دو، سه تغییر به مصاف هند می‌رویم

  آوای شمال/ کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی تیم ملی در گفت‌وگویی با برنامه ۹۰ درباره شرایط تیم ملی اظهار داشت: همه چیز در تیم ملی عالی است و فقط یک مصدوم داریم. وریا غفوری بازیکن مصدوم تیم ملی است  و ریکاوری لازم را انجام می‌دهد. وی در پاسخ به این سؤال که به غیر از وریا […]

  آوای شمال/ کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی تیم ملی در گفت‌وگویی با برنامه ۹۰ درباره شرایط تیم ملی اظهار داشت: همه چیز در تیم ملی عالی است و فقط یک مصدوم داریم. وریا غفوری بازیکن مصدوم تیم ملی است  و ریکاوری لازم را انجام می‌دهد.

  وی در پاسخ به این سؤال که به غیر از وریا غفوری تغییر دیگری مقابل هند خواهیم داشت، گفت: بله، احتمالاً دو سه تغییر در ترکیب اولیه و اصلی نسبت به بازی با گوام خواهیم داشت.

  سرمربی تیم ملی درباره اینکه مردم از نحوه بازی تیم ملی و جوانگرایی که صورت گرفته راضی هستند، گفت: کارهای خوبی تا اینجا انجام داده‌ایم و مهم‌ترین مسئله تعادل است و اینکه بتوانیم فردا مقابل هند به پیروزی برسیم. ما می‌توانیم فردا نتیجه لازم را کسب کنیم کاملاً آماده هستیم و شور و اشتیاق بالایی برای پیروزی داریم و امیدوارم بتوانیم باعث خوشحالی مردم شویم.

  کی‌روش درباره وضعیت آب و هوای شهر بنگلر هند گفت: آب و هوای بنگلر بارانی است و اگر فردا همین شرایط برقرار باشد بازی سریع‌تری را خواهیم داشت و مطمئناً سرعت تیم ملی بیشتر خواهد شد.

  وی درباره شرایط تیم ملی هند هم گفت: فوتبال هند پیشرفت کرده است تیم‌های ملی به سرعت پیشرفت می‌کنند و بزرگ‌تر می‌شوند سرمایه‌گذاری که در هند صورت گرفته بسیار بزرگ است و در اخبار هم دیدم که قرار است ۲ لیگ در این کشور آغاز شود. (سوپر لیگ و لیگ برتر) در سراسر کشور هند هم مراکز تخصصی فوتبال ایجاد شده البته آنها یک دشمن بزرگ به نام کریکت دارند و مسیر طولانی برای رشد دارند.

  کی‌روش درباره زمین چمن ورزشگاه بنگلر که به نظر می‌رسد، شرایط مساعدی ندارد، هم گفت: هیچ شکایتی راجع‌ به زمین چمن نداریم زمین به گونه‌ای است که به بازی سرعت می‌دهد.

  سرمربی تیم ملی در ادامه خاطرنشان کرد: مطمئن هستیم بازیکنان با تلاش خودشان بازی خوبی را مقابل هند انجام خواهند داد مهم‌ترین مطلب ارائه بازی خوب و برنده شدن است، به تک‌تک بازیکنانم اعتماد دارم و مطمئن هستم فردا همه هواداران ایرانی به تیم ملی افتخار می‌کنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات