آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33201
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۷
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > ورزشی
 •   

  هایاشی شیتوریو مازندران فاتح مسابقات کاراته قهرمانی کشور

  آوای شمال/ به نقل از روابط عمومی هیئت هایاشی شیتوریو مازندران، سیدحسن انگشتان گفت: مسابقات کاراته قهرمانی کشور سبک هایاشی طی دو روز در تهران برگزار شد که در نهایت مازندران با کسب ۲۶ طلا، ۱۳ نقره و ۱۸ برنز مقام نخست این دوره از مسابقات را از آن خود کرد. وی اضافه کرد: این […]

  آوای شمال/ به نقل از روابط عمومی هیئت هایاشی شیتوریو مازندران، سیدحسن انگشتان گفت: مسابقات کاراته قهرمانی کشور سبک هایاشی طی دو روز در تهران برگزار شد که در نهایت مازندران با کسب ۲۶ طلا، ۱۳ نقره و ۱۸ برنز مقام نخست این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

  وی اضافه کرد: این مسابقات با حضور ۱۲ استان برتر کشور در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان در ورزشگاه شهید کبکانیان تهران برگزار شد که در بخش کومیته، استان مازندران با کسب ۲۴ طلا، ۱۲ نقره و ۱۸ برنز مقام اول تیمی را از آن خود کرد و استان‌های قزوین و گیلان هر کدام با اختلاف و کسب ۳ و ۲ طلا رتبه‌های دوم و سوم را کسب کردند.

  رئیس سبک هایاشی شیتوریو مازندران گفت: در بخش کاتا تیمی و انفرادی نیز ورزشکاران مازندران با کسب ۲ طلا و یک نقره پس از تهران و اصفهان در جایگاه سوم قرار گرفتند.

  در بخش کومیته امیرمهدی عسگری، شایان کیوانی، سینا اصغری، سیدحسین هادیان، طاها یوسفی، میرحسین هادیان، محمدطاها مسلمی، طاها کلانه، محمدرضا غفوری، حامد اکبری، رضا غلامی، علی بهرامی، محمد صادقی، رضا داداشی، علی بهبود، محسن نیک‌نژاد، امیرحسین روحی، صابر عبدالمنافی، رضا بهرام‌پور، احمد آزم، علی‌رضا اسماعیلی، ابراهیم برزو، طاها بتیار و مبین آهنگری توانستند مقام اول و مدال طلای این دوره از مسابقات را کسب کنند.

  در بخش کاتا انفرادی نیز امیررضا یوسفی و در بخش کاتا تیمی طاها بتیار، امیررضا ذوالفقاری و سپهر ابوالقاسمی به مدال طلای مسابقات دست یافتند.

   

  برچسب ها :

  نظرات