آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33104
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ شهریور, ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۹
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  زمان اعلام نظر نهایی مجلس در خصوص برجام/ مجلس به دنبال کمک به دولت و تیم مذاکره کننده است

  آوای شمال/ محمد اسماعیلی اظهار داشت: اظهار نظرهایی از سوی برخی مسئولان در زمینه عدم ورود مجلس به موضوع برجام ارائه شد در حالی که مجلس شورای اسلامی در قالب کمیسیون ویژه این موضوع را پیگیری می کند. وی با بیان اینکه تاکید مقام معظم رهبری برای ورود مجلس به مسئله برجام به دلیل تعهد […]

  آوای شمال/ محمد اسماعیلی اظهار داشت: اظهار نظرهایی از سوی برخی مسئولان در زمینه عدم ورود مجلس به موضوع برجام ارائه شد در حالی که مجلس شورای اسلامی در قالب کمیسیون ویژه این موضوع را پیگیری می کند.

  وی با بیان اینکه تاکید مقام معظم رهبری برای ورود مجلس به مسئله برجام به دلیل تعهد آور بودن برجام است، خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی به دنبال کمک به دولت و مذاکره کنندگان است.

  عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به بررسی موضوع برجام در مجلس خاطرنشان کرد: نظر نمایندگان باید در این زمینه ارائه شود.

  اسماعیلی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص خطر نفوذ کشورهای غربی در ایران گفت: از ۳۷ سال گذشته،آمریکایی ها و انگلیسی ها و صهیونیست ها به طرق مختلف تلاش کرده اند تا در بخش های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی ایران نفوذ یافته تا انقلاب را از مسیر خود خارج کنند.

  وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بارها خطر نفوذ غرب را به کشور گوشزد کرده اند، افزود: دشمن دنبال این است که انقلاب را از مسیر خود خارج کند.

  عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری بارها این تذکرات را به عموم مردم و مسئولان می دهند، افزود: این بار نیز با تاکید بیشتری این موضوع از سوی مقام معظم رهبری مطرح شد.

  اسماعیلی با بیان اینکه دشمن درصدد است تا در قالب های مختلف از جمله مذاکرات در ایران نفوذ کند، گفت: دشمنان به دنبال رسیدن به اهداف خود در ایران هستند

  برچسب ها :

  نظرات