آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ , Thursday 17 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33101
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ شهریور, ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۵
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  قبل از اینکه تهدیدی به مرزهای کشور برسد آن را در نطفه خفه خواهیم کرد/ پیام رهبری در خصوص بازرسی از مراکز نظامی فصل الخطاب است

  آوای شمال/ امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان در خصوص کشاندن جنگهای نیابتی به داخل مرزهای ایران اذعان کرد: یکی از وظایف نیروهای مسلح رصد تحرکاتی است که در داخل و خارج از مرزهای فرا منطقه ای، کشور را تهدید می کند و بنا بر این تهدیدات و متناسب با آن ظرفیت های دفاعی لازم اتخاذ می […]

  آوای شمال/ امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان در خصوص کشاندن جنگهای نیابتی به داخل مرزهای ایران اذعان کرد: یکی از وظایف نیروهای مسلح رصد تحرکاتی است که در داخل و خارج از مرزهای فرا منطقه ای، کشور را تهدید می کند و بنا بر این تهدیدات و متناسب با آن ظرفیت های دفاعی لازم اتخاذ می شود.

  وی افزود: امروز ایران با شکل تازه ای از این تهدیدات روبرو شده که مهمترین آن جنگهای نیابتی است و تروریست های تکفیری بازیگران اصلی آن هستند

  پوردستان تصریح کرد: به لحاظ اینکه مسئولیت محافظت از مرزهای کشور برعهده ارتش جمهوری اسلامی ایران می باشد، یگانهائی که باید در این رابطه فعال باشند ساماندهی و آئین نامه ابلاغ و در همین راستا نیز و براساس تهدیدات روز، رزمایش های متعددی در سراسر کشور به انجام می رسد.

  وی در خصوص تحرکات اخیر داعش در کشورهای افغانستان و پاکستان گفت: آمادگی رزمی نیروهای مسلح در شرق کشور بسیار بالاست و دشمن اگر بخواهد کوچکترین حرکتی را انجام دهد، فرزندان ملت در نیروهای مسلح و بسیجیان عزیز این تحرکات را ناکام و دشمن را از کردار خود پشیمان می کنند.

  فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ممکن است دشمن بتواند اولین حرکت خود را به انجام برساند، اما حرکتهای بعدی را ما انجام خواهیم داد و تمام منافعشان را در منطقه به خطر خواهیم انداخت.

  پوردستان به سخنان مقامات آمریکائی مبنی بر بازرسی از اماکن نظامی ایران اشاره کرد و افزود: پیام رهبر فرزانه انقلاب برای بازرسی از اماکن نظامی، فصل الخطاب نیروهای مسلح است و به هیچ وجه اجازه کوچکترین بازرسی را از مراکز نظامی به دشمن نخواهیم داد.

  در بازدید امروز فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از تیپ پیاده ۱۷۷ ارتش تربت حیدریه، چند طرح عمرانی از جمله اماکن گردان ۷۴۸ تیپ شهید محمد جعفر نصر اصفهانی با اعتباری بالغ بر ۲۸ میلیارد ریال افتتاح شد.

  برچسب ها :

  نظرات