آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ , Sunday 9 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 33073
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۶
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > فرهنگی
 •   

  اکران‌های مردمی بین‌الملل عمار در هلند، سوریه، پاکستان و روسیه

  آوای شمال/ مسعود مختاری، مسئول بین‌الملل جشنواره مردمی فیلم عمار گفت: با برگزاری اکران فیلم‌های پنجمین دوره از جشنواره عمار در شهرهای مختلف کشور، اکران‌های بین‌الملل فیلم‌های جشنواره نیز در حال برگزاری است. در همین راستا در روزهای ۱۸ و ۱۹ جولای ۲۰۱۵ (۲۷ و ۲۸ تیرماه ۱۳۹۴) در شهر آلمیره کشور هلند در جمع دوستانه‌ای […]

  آوای شمال/ مسعود مختاری، مسئول بین‌الملل جشنواره مردمی فیلم عمار گفت: با برگزاری اکران فیلم‌های پنجمین دوره از جشنواره عمار در شهرهای مختلف کشور، اکران‌های بین‌الملل فیلم‌های جشنواره نیز در حال برگزاری است.

  در همین راستا در روزهای ۱۸ و ۱۹ جولای ۲۰۱۵ (۲۷ و ۲۸ تیرماه ۱۳۹۴) در شهر آلمیره کشور هلند در جمع دوستانه‌ای از جوانان ایرانی ساکن هلند تعدادی از فیلم‌های جشنواره عمار اکران شد.

  فیلم‌های ولد، مدادهای رنگی، مورچه و سلیمان و رمز و راز ملکه در جمع این جوانان اکران شد و پس از اکران نظرسنجی به عمل آمد.

  همچنین در روز ۳۱ جولای ۲۰۱۵ (نهم مرداد ماه ۱۳۹۴) در شهر دلفت هلند، فیلم‌های عمار در کنار جلسه قرآن بانوان ایرانی ساکن در این شهر اکران شد.

  در این جمع دوستانه که متشکل از هفت بزرگسال و چند کودک بود دو فیلم کوتاه آشنای دور و قرآن بخوانیم به نمایش گذاشته شد.

  در مساجد شهر زینبیه و حمص سوریه نیز به مناسبت دهه کرامت تعدادی از فیلم‌ها با حضور کودکان و جوانان اکران شد.

  در این مساجد فیلم‌های کوثر، کرار، من مدیر جلسه‌ام و همچنین خالد و مجتبی، ولد و سوغات فرانسوی که با استقبال خوب این کودکان و جوانان مواجه شد به نمایش گذاشته شد.

  موشن‌گرافیک‌های هسته‌ای نیز در مسجد شهر مسکوی روسیه اکران شدند و همچنین دانشجویان مدرسه تاکسیلا در پاکستان در روز دهم مرداد ماه ۹۴ به تماشای انیمیشن‌های بختک و جازه ایرانی اوباما نشستند و در روز پنجم شهریور ۹۴ نیز فیلم‌های یک قصه از بلوچستان و نماهنگ تشیع انگلیسی برای کارمندان مرکز به نمایش گذاشته شد.

   

  برچسب ها :

  نظرات