آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ , Wednesday 16 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 32974
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۳:۵۱
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  بیش از یک‌‌‌‌‌میلیون دانش‌آموز به راهیان نور می‌روند/ راهیان‌نور خواب را از دشمن خواهد گرفت

  آوای شمال/ سردار علی فضلی عصر امروز در سفر به خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران با اشاره به کیفیت و کمیت اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی از اعزام ۷۰۰ هزار نفر دانش‌آموز در سال گذشته به مناطق عملیاتی خبر داد و اظهار کرد: امسال اعزام یک‌میلیون و ۲۵ هزار نفر دانش‌آموز را به مناطق عملیاتی با […]

  آوای شمال/ سردار علی فضلی عصر امروز در سفر به خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران با اشاره به کیفیت و کمیت اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی از اعزام ۷۰۰ هزار نفر دانش‌آموز در سال گذشته به مناطق عملیاتی خبر داد و اظهار کرد: امسال اعزام یک‌میلیون و ۲۵ هزار نفر دانش‌آموز را به مناطق عملیاتی با همکاری آموزش و پرورش در برنامه داریم.

  وی تصریح کرد: در بخش دانش‌آموزی بیشترین تعامل مجموعه بسیج با وزارت آموزش و پرورش است که در این بخش وزیر به خوبی پای کار است.

  ۴ هزار و ۲۰۰ نفر خادم دانش‌آموز تربیت شده‌اند

  جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین از برپایی اردوی دریایی دانش‌آموزی در آینده خبر داد و یادآور شد: سال گذشته در بخش دریایی ۱۴۳ هزار نفر اعزام از بین آحاد مردم داشتیم.

  فضلی استقبال از طرح خادمین دانش‌‌آموزی را نشان از تاثیرگزاری راهیان نور خواند و گفت: ۴ هزار و ۲۰۰ نفر هم‌اکنون خادم دانش‌آموز تربیت شده‌اند.

  وی با اشاره به آمار اعزام در سال ۹۳ یادآور شد: پارسال ۳۱۲ هزار نفر به کردستان، ۸۷۰ هزار نفر به کرمانشاه، ۱۵۶ هزار نفر به ایلام و ۴ میلیون نفر به مناطق عملیاتی خوزستان اعزام زائر داشتیم.

  اجرای برنامه‌های استانی در جشنواره رهاورد نور

  جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه هم‌اکنون ۵۷ درصد کاروان‌ها با روحانی به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند، تصریح کرد: از ظرفیت روحانیان مدارس هم بناست بهره ببریم.

  فضلی اضافه کرد: برای اردوهای راهیان نور برخی استان‌ها ۱۰ جلسه و برخی کمتر و تعدادی بیشتر جلسه می‌گذارند که این اردوها بهتر از هر سال برگزار شود.

  وی  با اشاره به جشنواره رهاورد نور نیز گفت: سال گذشته ۲۶ هزار و ۴۰۰ اثر به جشنواره ارسال شد که امسال نیز بنا داریم با برگزاری جشنواره یک هفته را برای اجرای برنامه‌های استانی اختصاص دهیم.

  راهیان نور خواب را از دشمن خواهد گرفت

  جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: روزی امام فرمودند همیشه خواب را از دشمن بگیرید و امروز با راهیان نور این برنامه را دنبال می‌کنیم.

  فضلی از راهیان نور به عنوان حج بصیرتی یاد کرد و افزود: راهیان نور هم‌اکنون در همه استان‌های درگیر جنگ انجام می‌شود که در دو استان راهیان دریایی نیز داریم.

  وی تربیت مدیر کاروان و خدام افتخاری را از اقدامات شاخص در کنار تربیت راوی در راهیان نور خواند.

   

  برچسب ها :

  نظرات