آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 32926
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ شهریور, ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد
 •   

  سارق لوازم داخل خودرو در محمودآباد دستگیر شد

  آوای شمال/ زمان شالیکار در گفت‌وگو با آوای شمال از بازداشت سارق سابقه‌دار لوازم داخل خودرو خبر داد. وی افزود: با توجه به شکایات متعدد مردم در خصوص سرقت از خودرو گفت این موضوع در دستور کار پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی محمودآباد قرار گرفت. سرپرست انتظامی محمودآباد با اشاره به دستور مقام قضایی در خصوص […]

  آوای شمال/ زمان شالیکار در گفت‌وگو با آوای شمال از بازداشت سارق سابقه‌دار لوازم داخل خودرو خبر داد.

  وی افزود: با توجه به شکایات متعدد مردم در خصوص سرقت از خودرو گفت این موضوع در دستور کار پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی محمودآباد قرار گرفت.

  سرپرست انتظامی محمودآباد با اشاره به دستور مقام قضایی در خصوص شناسایی سارق یا سارقان اظهار کرد: پلیس آگاهی با تشکیل کارگروه در این خصوص و استفاده از شگردهای پلیسی در کمترین زمان ممکن موفق به شناسایی محل زندگی این سارق شد و در عملیاتی غافلگیرانه این فرد را دستگیر کرد.

  شالیکار خاطرنشان کرد: این سارق سابقه‌دار حدود دو ماه در یک منزل استیجاری در شهرستان به همراه همسر و دو فرزند خود سکونت داشت و به شکل پوششی به‌همراه خانواده اقدام به سرقت می‌کرد.

  وی شگرد سارق را شکستن شیشه خودروها عنوان کرد و افزود: هر خودرویی که کیف یا وسیله باارزش بر روی صندلی داشت، مورد سرقت این فرد قرار می‌گرفت

  سرپرست انتظامی محمودآباد خاطرنشان کرد: در بازدید از محل زندگی این سارق مقادیر زیادی از اموال مسروقه مردم کشف و برای شناسایی مال‌باختگان به اداره آگاهی شهرستان منتقل شد.

  وی یکی دیگر از اقدامات این سارق را اخاذی از مال‌باختگان عنوان کرد و افزود: سارق پس از به دست‌آوردن اموال مردم از طریق شماره تماسی که در مدارک آن‌ها وجود داشت، درخواست وجه در قبال پس‌دادن مدارک می‌کرد که این کار نیز با دستگیری سارق ناکام ماند.

  شالیکار در پایان به مردم توصیه کرد تا خودروهای خود را در اماکن خلوت رها نکنند و از قرار‌دادن لوازم و اشیاء قیمتی بر روی صندلی‌ها خودداری کنند.

  « نمایش فیلم »

   

  تصاویری را ببینید:

   

  برچسب ها :

  نظرات