آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ , Thursday 17 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 32881
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۶:۲۳
 • شما اینجا هستید :اقتصادی > ایران و جهان
 •   

  سریال پروژه ۴ بانده شدن محور سوادکوه چه‎وقت به پایان می‌رسد؟!

  بسیاری از وعده‌ها برای شستن زنگار محرومیت‌ها از چهره سوادکوه در حد حرف باقی ماند که یکی از مهم‌ترین آنها در مسیر پیشرفت و توسعه تحقق پروژه ۴ بانده شدن جاده سوادکوه است. آوای شمال/ این پروژه یکی از پروژه‎هایی است که تاکنون با کندی طلسم شده‌ای پیش می‌رود و هنوز هم در گیر و […]

  بسیاری از وعده‌ها برای شستن زنگار محرومیت‌ها از چهره سوادکوه در حد حرف باقی ماند که یکی از مهم‌ترین آنها در مسیر پیشرفت و توسعه تحقق پروژه ۴ بانده شدن جاده سوادکوه است.

  آوای شمال/ این پروژه یکی از پروژه‎هایی است که تاکنون با کندی طلسم شده‌ای پیش می‌رود و هنوز هم در گیر و دار وعده مسئولان برای اتمام آن است.

  ظرفیت بالای حمل و نقل مسافر و بار، حمل و نقل ارزان، ایجاد امکان ارتباط سهل‌الوصول‌تر با پایتخت از مزایایی است که در نتیجه تکمیل این پروژه نصیب شبکه حمل و نقلی و استفاده‌کنندگان از آن می شود که به تبع آن رشد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را نیز شاهد هستیم.

  راه دسترسی به‌عنوان یکی از زیرساخت‌های مهم در توسعه اقتصادی و به‌ویژه صنایعی چون صنعت گردشگری از ضروریات جوامع کنونی و مخصوصاً شهرستان سوادکوه است که با کمبود سرمایه‌گذار و دمل چرکین بیکاری روبه‌رو است و ایجاد آن نقش تسهیل‌گری و تسریع‌کنندگی در جذب سرمایه‌گذارانی که سوادکوه را پلی ارتباطی برای شمال کشور می‌دانند، دارد.

  امیدواریم مسئولان ملی به قولی که برای تکمیل این پروژه دادند، عمل کرده و منابع بودجه‌ای کشور به‌نحوی تخصیص یابد که نیاز نباشد کار به سال آتی موکول شود و چنانچه هم منابع مالی برای این امر موجود نیست، صادقانه آن را به مردم اعلام کرده و تکلیف آنها را مشخص کنند اما اگر منابع موجود است، به تعهدات و قول‌های داده شده عمل کنند.

  و اما مردم سوادکوه همچنان چشم‌انتظار بهره‌برداری این پروژه هستند.

  برچسب ها :

  نظرات