آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ , Wednesday 16 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 32795
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان
 •   

  از سفر رئیس جمهور به مازندران باید نهایت استفاده را ببریم

  آوای شمال/ حسن خیریان‌پور در جلسه شورای اداری مشترک شهرستان‌های چالوس، نوشهر و کلاردشت که در سالن همایش فرودگاه نوشهر برگزار شد، با اشاره به شعار سال ۹۴، اظهار کرد: با تفکر در این شعار به این نتیجه خواهیم رسید که اگر هم‌دلی به وجود آید و آرمان‌ها و اندیشه‌های یکدیگر را در کنار هم […]

  آوای شمال/ حسن خیریان‌پور در جلسه شورای اداری مشترک شهرستان‌های چالوس، نوشهر و کلاردشت که در سالن همایش فرودگاه نوشهر برگزار شد، با اشاره به شعار سال ۹۴، اظهار کرد: با تفکر در این شعار به این نتیجه خواهیم رسید که اگر هم‌دلی به وجود آید و آرمان‌ها و اندیشه‌های یکدیگر را در کنار هم قرار دهسم، هم‌زبانی نیز به وجود خواهد آمد.

  وی افزود: در قانون اساسی اداره امور کشور به رأی مردم متکی است و تجلی اراده مردم در اداره کشور را می‌توان در انتخابات دید.

  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار مازندران با بیان اینکه مدیران و مسئولان از مردم، برای مردم و در خدمت مردم هستند، ادامه داد: فلسفه وجودی مسئولان به‌خاطر وجود مردم است و اگر مردم نباشند این ادارات عریض و طویل ضرورتی ندارد.

  این مسئول به مدبران توصیه کرد: باید ظرفیت‌های بالفعل و بالقوه حوزه مسئولیتی خود را بشناسیم و از آنها در راستای خدمت به مردم استفاده کنیم.

  خیریان‌پور به سیاست‌های مدیریت عالی استان اشاره کرد و گفت: راهبردهای اصلی استان مازندران در حال حاضر شتاب دادن به روند توسعه همه جانبه مازندران و نیز رسیدگی به مسائل و مشکلات با نگاه گره‌گشایی است.

  وی به مجموعه مدیران اجرایی سه شهرستان چالوس، نوشهر و کلاردشت تأکید کرد: باید در خود قدرت پیگیری ایجاد کنید و درست برنامه‌ریزی کنید و پس از آن همه قدرت و بضاعت خود را برای اجرای درست امور مربوطه به‌کار گیرید.

  دبیر شورای اداری استان مازندران تصریح کرد: مدیران باید حوزه کاری و اختیارات قانونی خود و نیز انتظارات مردم را به‌درستی بشناسند تا بتوانند به‌خوبی خدمت‌رسانی کنند.

  نماینده تام‌الاختیار استاندار در غرب مازندران به موقعیت استراتژیک این سه شهرستان در حوزه گردشگری اشاره کرد و گفت: سفر ریاست‌جمهوری به مازندران یک ظرفیت برای ما است که باید از آن نهایت استفاده را ببریم.

  برچسب ها :

  نظرات