آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 32758
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۳:۰۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان
 •   

  نظارت؛ امری مغفول مانده در تردد خودروهای دولتی در مازندران/عکس

  آوای شمال/ استفاده از خودروهای دولتی برای رسیدگی به امور شخصی در صورتی که چاره‌ای برای آن اندیشیده نشود، در حال تبدیل شدن به امری عادی است. یک زمانی فقط در ساعت عادی شاهد تردد ماشین‌های دولتی در سطح شهر بودیم و اگر ماشین دولتی بعد از ساعت اداری تردد می‌کرد، باعث تعجب همگان می‌شد. […]

  آوای شمال/ استفاده از خودروهای دولتی برای رسیدگی به امور شخصی در صورتی که چارهای برای آن اندیشیده نشود، در حال تبدیل شدن به امری عادی است.

  یک زمانی فقط در ساعت عادی شاهد تردد ماشین‌های دولتی در سطح شهر بودیم و اگر ماشین دولتی بعد از ساعت اداری تردد می‌کرد، باعث تعجب همگان می‌شد.

  البته برخی از افرادی که ماشین دولتی در اختیار دارند پا را فراتر گذاشته و اقدام به حمل و نقل خانواده خود می‌کنند و این مورد بارها و بارها نیز دیده شد و ظاهرا در این حوزه سخت گیری چندانی وجود ندارد.

  اما برخی ها با استفاده از ماشین دولتی در ساعت اداری در مکان‌هایی حاضر می شوند که دیگر در برابر آنها سکوت جایز نیست.

  در تصویری که می بینید یکی از شهروندان کارمند در ساعت اداری با استفاده از ماشین دولتی در محل پروژه در دست احداث خویش مراجعه کرده و با کارگران و افرادی که برایش کار می‌کنند در حال گپ و گفت است.

  جالب اینجاست که این پروژه دولتی هم نبوده و مربوط به ملک شخصی در یکی از خیابان‌های فرعی شهر در حال احداث است.

  حضور ماشین دولتی در ساعت کاری نشان از عدم نظارت بر تردد خودروهای دولتی در استان دارد که نیاز است متولیان این امور در این زمینه پیگیری بیشتری داشته باشند.

  در صورتی که متولیان امر بنای بر پیگیری در این زمینه را دارند شماره خودرو نزد خبرنگار محفوظ است و در اختیار متولیان امر قرار می گیرد.

  برچسب ها :

  نظرات