آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 32746
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۷
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  انکار جرم مهدی هاشمی و تهمت زدن به نظام در حقیقت خیانت به شهدا است

  آوای شمال/ بتول روزبهانی مادر شهیدان “نورعلی، فتح علی و رستگار مومنی”در گفت‌وگو با طنین یاس، در خصوص نامه نگاری “عفت مرعشی” مادر مهدی هاشمی، اظهار داشت: ما مادران شهدا بدون هیچ چشم‌داشتی فرزندان خود را تقدیم انقلاب و نظام کردیم و هیچگونه گله و شکایتی از نظام نداریم. وی افزود: خطاب من به مادر […]

  آوای شمال/ بتول روزبهانی مادر شهیدان “نورعلی، فتح علی و رستگار مومنی”در گفت‌وگو با طنین یاس، در خصوص نامه نگاری “عفت مرعشی” مادر مهدی هاشمی، اظهار داشت: ما مادران شهدا بدون هیچ چشم‌داشتی فرزندان خود را تقدیم انقلاب و نظام کردیم و هیچگونه گله و شکایتی از نظام نداریم.

  وی افزود: خطاب من به مادر مهدی هاشمی این است که مگر می شود کسی را نا حق به زندان بیاندازند حتما پسر شما جرمی مرتکب شده است که زندان جزای کارش بوده است و جرم پسرتان به اثبات رسیده است.

  این مادر ۳ شهید دفاع مقدس عنوان کرد: اینکه خانم عفت مرعشی به نظام و قانون تهمت می زند و ادعا می کنند که نظام مدیون آنها است باید بگویم ما زحمات آقای هاشمی در سال های قبل از انقلاب و زمان ریاست جمهوری را فراموش نمی کنیم اما علاوه بر ایشان افراد زیادی به انقلاب و نظام خدمت کرده اند که هیچ چشم داشتی ندارند و حتی به زبان نیز نیاورده اند.

  بتول روزبهانی در ادامه این مطلب تصریح کرد: به خانم عفت مرعشی توصیه می کنم وصیت نامه امام خمینی(ره) را به دقت مطالعه کنند و ببینند که امام فرمودند “ملاک حال فعلی افزاد است”.

  وی بیان داشت: به خانم عفت مرعشی توصیه می کنم کمی پای صحبت مادران شهدا بنشینید، مادرانی که هنوز چشم به راه فرزندانشان هستند و سال هاست آرزو دارند حتی تکه استخوانی از فرزندشان پیدا کنند، آن زمان این طور از فرزند خود که جرم مرتکب شده و به اثبات رسیده است دفاع نمی کند و به نظام تهمت نمی زند.

  مادر شهیدان مومنی خطاب به مادر مهدی هاشمی، تصریح کرد: شما در فتنه ۸۸ موضع خود را نشان دادید و اکنون نیز صادقانه مسیر خود را بیان کنید و از تهمت هایی که به نظام می زنید خجالت بکشید اینکه جرم پسرتان را انکار می کنید و نظام را زیر سوال می برید در حقیقت خیانت به شهدا است.

   

  برچسب ها :

  نظرات