آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 32711
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۷:۱۶
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > حوادث
 •   

  بروز گرد و غبار در تهران و ۶ استان دیگر/ بارش باران در سواحل دریای خزر

  آوای شمال/ کبری رفیعی در تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی کشور گفت: امروز در برخی مناطق سواحل مرکزی و شرقی خزر، دامنه‌های شرقی البرز، شمال شرق و شرق کشور ابرناکی و بارش پراکنده باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. کارشناس سازمان هواشناسی افزود: امروز توده گرد و خاک در […]

  آوای شمال/ کبری رفیعی در تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی کشور گفت: امروز در برخی مناطق سواحل مرکزی و شرقی خزر، دامنه‌های شرقی البرز، شمال شرق و شرق کشور ابرناکی و بارش پراکنده باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

  کارشناس سازمان هواشناسی افزود: امروز توده گرد و خاک در برخی مناطق غرب و جنوب غرب کشور سبب کاهش دید  افقی و کیفیت هوا در این مناطق خواهد شد. همچنین طی دو روز آینده در شرق کشور وزش باد و در برخی مناطق گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

  وی ادامه داد: در اواخر وقت امروز در منطق زابل طوفان گرد و خاک به پا خواهد شد و همچنین امروز در استان‌های سمنان، اصفهان، قم، قزوین، مرکزی، البرز و تهران وزش شدید باد گاهی با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

  رفیعی در ادامه تصریح کرد: امروز در شمال شرق کشور دمای هوا کاهش می‌یابد و خلیج فارس و دریای عمان نیز مواج است.

  کارشناس سازمان هواشناسی گفت:‌آسمان امروز تهران نیمه‌ابری است و در پاره‌ای نقاط وزش باد و در بعدازظهر افزایش ابر و بارش پراکنده رخ می‌دهد. همچنین تهران هم‌اکنون در غبار فرو رفته است.

  وی شهرکرد با دمای ۱۰ درجه سانتی‌گراد را خنک‌ترین مرکز استان کشور دانست و گفت: اهواز امروز با کاهش ۳ درجه‌ای دما با دمای ۴۴ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین مرکز استان کشور است.

   

  برچسب ها :

  نظرات