آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 32683
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۳:۴۲
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  داستان سرایی اسرائیلی در قالب کلیپ ضد ایرانی و ادعای حمله به پل معروف گلدن گیت بریج

  آوای شمال/ سازمانی صهیونیستی به نام «شورات هادین» که مدعی دفاع از حقوق بشر است و دفترش در تل‌آویو قرار دارد، اخیرا فیلم ویدئویی تبلیغی را با محوریت «تروریست نشان دادن ایران و خطرهای بالقوه  پذیرش توافق هسته‌ای» به نمایش گذاشته است. به نوشته روزنامه صهیونیستی «جروزالم پست» این فیلم که از دوشنبه هفته جاری […]

  آوای شمال/ سازمانی صهیونیستی به نام «شورات هادین» که مدعی دفاع از حقوق بشر است و دفترش در تل‌آویو قرار دارد، اخیرا فیلم ویدئویی تبلیغی را با محوریت «تروریست نشان دادن ایران و خطرهای بالقوه  پذیرش توافق هسته‌ای» به نمایش گذاشته است.

  به نوشته روزنامه صهیونیستی «جروزالم پست» این فیلم که از دوشنبه هفته جاری در یوتیوب به نمایش گذاشته شده است، سعی دارد ایران را خرابکار نشان ‌دهد به طوری که چند نفر تروریست وابسته به ایران قصد حمله به آمریکا و پل معروف «گلدن گیت بریج» را در سن فرانسیسکو و نیز اخاذی از اهالی این کشور دارند.

  به نوشته این روزنامه صهیونیستی، هدف موسسه شورات هادین از نمایش این کلیپ این بوده که نشان دهد با تایید توافق هسته‌ای ایران در کنگره آمریکا، جمهوری اسلامی ۱۰۰ میلیارد دلار کسب خواهد کرد و این مبلغ در مسیر حمایت‌های مالی از گروه‌های خرابکار سرتاسر جهان هزینه خواهد شد. بر اساس ادعای سازمان مذکور این کلیپ در ۱۲ ساعت نخستین پخش نود هزار بار مشاهده شده است.

  «نیت سانا دارشان لیتنر» مدیر این موسسه صهیونیستی درباره اقدام ضد ایرانی اخیر مدعی شده است که هدف این هجمه تبلیغاتی افزایش بیداری نسبت به جایزه‌ای بزرگی است که قرار است دولت آمریکا به دولت ایران بدهد و به خاطر توافق هسته‌ای ۱۰۰ میلیارد دلار از سرمایه‌های مسدود شده ایران مجددا به دست این کشور افتاده و آن‌ها نیز این مبلغ را در سرمایه گذاری و حمایت از سازمان‌های خرابکار بکار بندند.

   

  برچسب ها :

  نظرات