برخورد قاطع با عاملان تخلیط برنج داخلی و خارجی در مازندران

چاپ

تقی طهماسبی گفت: با توجه به فصل برداشت شالی در مازندران، طرح برخورد با تخلیط برنج داخلی و خارجی توسط دلالان و واسطه ها، در سطح استان اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد: در صورت وصول گزارش یا شکایت مردمی مبنی بر مخلوط کردن برنج داخلی و خارجی و یا برنج مرغوب و نامرغوب با یکدیگر، همه شعب تعزیرات حکومتی در مازندران با قاطعیت و جدیت تمام، برابر قانون با متخلفان برخورد می‌کنند.

معاون اجرایی امور شعب تعزیرات حکومتی مازندران خاطرنشان کرد: برای حصول اطمینان مصرف‌کنندگان، سازمان تعزیرات حکومتی با دستگاه‌های نظارتی، گشت‌های بازرسی مشترک و بازدید میدانی از شالیکوبی‌داران انجام می‌دهد.

طهماسبی با بیان اینکه در بخش کالا و خدمات، علاوه بر بازرسان اتاق اصناف و ادارات صنعت، معدن و تجارت در استان، از بازرسان افتخاری نیز بهره می بریم، خاطر نشان کرد: از مردم گرانقدر مازندران انتظار داریم در صورت مشاهده تخلف، از طریق سامانه ۱۲۴ و یا ارائه شکایت مکتوب به ادارات تعزیرات حکومتی اعلام کنند.

وی در پایان با تاکید بر این نکته که گزارشات و شکایات مردمی بدون هیچ گونه تشریفاتی بررسی و با قاطعیت رسیدگی می‌شود، بیان کرد: متخلفان علاوه بر جلب رضایت متشاکیان و پرداخت مبلغ اضافی، به پرداخت جزای حکومتی در حق دولت نیز موظف می‌شوند.