آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 32474
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ شهریور, ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۴
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > ورزشی
 •   

  قیمت بلیت دیدار ستارگان جهان و هنرمندان اعلام شد/ تجلیل از مربیان اسبق تیم ملی

  آوای شمال/ به نقل از سایت سازمان لیگ،آخرین جلسه هماهنگی برگزاری ستارگان جهان-هنرمندان ایران امروز در دفتر ریاست سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار شد. این جلسه با حضور مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران،غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ،حسین یاریار مدیرعامل باشگاه هنرمندان و نماینده روابط عمومی سازمان لیگ […]

  آوای شمال/ به نقل از سایت سازمان لیگ،آخرین جلسه هماهنگی برگزاری ستارگان جهان-هنرمندان ایران امروز در دفتر ریاست سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار شد.

  این جلسه با حضور مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران،غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ،حسین یاریار مدیرعامل باشگاه هنرمندان و نماینده روابط عمومی سازمان لیگ برگزار شد.

  در ابتدای نشست مهدی تاج اظهار داشت:سازمان لیگ تمام تلاش خود را برای برگزاری منظم و بدون اشکال دیدار ستارگان دنیا-هنرمندان ایران انجام می‌دهد. در این جلسه در مورد مسائل مختلف دیدار خیریه فوق از جمله بلیت فروشی و مراسم تجلیل از پیشکسوتان فوتبال تصمیماتی اتخاذ شد.

  بلیت فروشی دیدار فوق نیز در روز بازی در استادیوم آزادی انجام خواهد شد و قیمت بلیتها ۵ و ۸ تومانی خواهد بود. همچنین قرار است قبل از دیدار فوق، بنیاد شهید و امور ایثارگران از خانواده شهدای زمین فوتبال چوار ایلام تجلیل به عمل آورد.

  در حاشیه این دیدار همچنین از مربیان سازنده فوتبال کشورمان از جمله امیر ابوطالب،نایب رویین دل،علی روزبهانی و همچنین سرمربیان سابق تیم ملی فوتبال ایران تجلیل به عمل خواهد آمد.

  در این مسابقه، طرحی به عنوان طرح هم سفره برای حمایت از چهارصد هزار کودک زیر ۶ سال که دچار سو تغذیه هستند توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) کلید می‌خورد، همچنین بخشی از عواید این بازی برای حمایت از جامعه بیماران ام اس به این قشر تخصیص داده می شود.

  این دیدار ساعت ۱۷:۴۵ روز جمعه ۶ شهریور ۹۴ در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات