آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 15 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 32357
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  زلزله تهران فاجعه تاریخ خواهد بود/سوله‌های مدیریت بحران آمادگی پذیرش بحران را ندارند

  آوای شمال/ مهدی چمران در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: توصیه من این است که خودمان و خدای خودمان را در انتخاب رئیس آینده دوره سوم شورا مد نظر قرار دهیم و به مسائل اخلاقی، اسلامی و انسانی توجه کنیم. وی با تاکید بر اینکه افراد مهم نیستند بلکه خدماتی که به […]

  آوای شمال/ مهدی چمران در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: توصیه من این است که خودمان و خدای خودمان را در انتخاب رئیس آینده دوره سوم شورا مد نظر قرار دهیم و به مسائل اخلاقی، اسلامی و انسانی توجه کنیم.

  وی با تاکید بر اینکه افراد مهم نیستند بلکه خدماتی که به مردم ارائه می‌شود مهم است،‌گفت: ما باید به گونه‌ای رفتار کنیم که مشکلات مردم حل شود.

  چمران در ادامه تصریح کرد: اگر زلزله‌ای با شدت بالا در تهران رخ دهد نه تنها فاجعه سال و قرن بلکه فاجعه تاریخ خواهد بود به همین دلیل هم باید برای تهران فکر اساسی کرد.

  وی ادامه داد: نه مسئولین و نه مردم به فکر نیستند، مسئولین موضوع را مطرح نمی‌کنند که مردم ناراحت نشوند در حالی که این ناراحتی نیست بلکه آگاه‌سازی از واقعیت‌ها است .

  رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه ساختمان‌هایی که جدید ساخته می‌شوند ایمنی لازم را ندارند، گفت: شاهدیم ساختمان‌های جدید با وجود اینکه مهندس ناظر و مجری بر آن نظارت می‌کنند برخی در حین ساخت خراب شده‌اند.

  وی در خصوص سوله‌های مدیریت بحران گفت: این سوله‌ها در حال حاضر آمادگی کامل برای پذیرش بحران را ندارند و حتی برخی به انبار تبدیل شده‌اند و این در حالی است که این سوله‌ها برای شرایط بحرانی ساخته شده بودند.

  برچسب ها :

  نظرات