آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 32323
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ شهریور, ۱۳۹۴ - ۰۴:۰۹
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  هستم و به کارم ادامه می دهم/برخی می‌خواهند میز و صندلی خاندانی شود/نمره مازندران در کشور «الف» است

  آوای شمال/ ربیع فلاح‌جلودار امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه میز و صندلی برای من ارزشی ندارد، افزود: تاکنون هر مسئولیتی که به من واگذار شد با میل شخصی خارج شدم. فلاح نمره مازندران را در سطح کشور «الف» دانست و اظهار کرد: وزیر کشور به من اعلام کردند گوش به هیچ حرفی […]

  آوای شمال/ ربیع فلاح‌جلودار امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه میز و صندلی برای من ارزشی ندارد، افزود: تاکنون هر مسئولیتی که به من واگذار شد با میل شخصی خارج شدم.

  فلاح نمره مازندران را در سطح کشور «الف» دانست و اظهار کرد: وزیر کشور به من اعلام کردند گوش به هیچ حرفی ندهم و با قاطعیت به کارم در مازندران ادامه دهم.

  استاندار مازندران استفاده از نیروهای کارآمد در مسند فرمانداری را بهره‌مندی از توانمندی‌ها دانست و تصریح کرد: با توجه به اینکه از استان‌هایی هستیم که مورد انتقاد قرار می‌گیریم از ظرفیت‌های جدید و قدیم در انتخاب فرمانداران استفاده شده است.

  این مسئول ادامه داد: در برخی از شهرستان‌ها جابه‌جایی فرمانداران را داشتیم و در برخی از شهرها افرادی که در این سال‌ها گوشه‌نشین بودند استفاده شده است.

  استاندار مازندران درباره بحث تغییر استاندار مازندران از سوی برخی افرادی که می‌خواهند میز و صندلی خاندانی شود مطرح است، گفت: از همان اول برخی‌ها قافله را باختند و نمی‌خواهند یک روستایی از قشر زحمت‌کش استان را متحول کند.
   
  فلاح مهم‌ترین مشکل مازندران را اشتغال‌زایی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی دانست و گفت: با وجود یک‌هزار و ۷۰ مرکز آموزشی در مازندران با دستگاه‌های اجرایی کارآفرین برای مهارت‌آموزی و اشتغال جوانان هماهنگ شده است.
   
  فلاح با اعلام اینکه سفر رئیس‌جمهور در مازندران در اوایل پاییز امسال اتفاق می‌افتد، اظهار کرد: پروژه‌های اولویت‌دار استان در زمینه اقتصادی و اشتغال‌زایی تعریف شده است.
   
  وی تعامل با نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی را از برنامه‌های استانداری دانست و افزود: برنامه‌های توسعه‌ای مازندران به صورت متوازن در همه شهرها انجام می‌شود.

  استاندار مازندران با بیان اینکه در مازندران فضای بین بخش خصوصی و دولتی باید مستحکم شود، افزود: از ظرفیت سفرهایی که به خارج از کشور انجام می‌شود برای توسعه مازندران استفاده می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات