آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ , Sunday 20 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 32238
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۴:۳۴
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > فرهنگی
 •   

  ایران در بیست و دومین دوره نمایشگاه کتاب پکن حضور می‌یابد

  آوای شمال/ امیرمسعود شهرام­‌نیا گفت: بیست و دومین دوره نمایشگاه کتاب چین از ۴ تا ۸ شهریورماه در شهر پکن برگزار می­‌شود. مؤسسه نمایشگاه­‌های فرهنگی به نمایندگی از نشر جمهوری اسلامی ایران در این دوره از نمایشگاه حضور دارد. شهرام­‌نیا در ادامه گفت: در غرفه ایران ۳۲۹ عنوان کتاب در حوزه­‌های هنر، دین، ادبیات، آموزش […]

  آوای شمال/ امیرمسعود شهرام­‌نیا گفت: بیست و دومین دوره نمایشگاه کتاب چین از ۴ تا ۸ شهریورماه در شهر پکن برگزار می­‌شود. مؤسسه نمایشگاه­‌های فرهنگی به نمایندگی از نشر جمهوری اسلامی ایران در این دوره از نمایشگاه حضور دارد.

  شهرام­‌نیا در ادامه گفت: در غرفه ایران ۳۲۹ عنوان کتاب در حوزه­‌های هنر، دین، ادبیات، آموزش زبان فارسی و ایرانشناسی به نمایش گذاشته می­‌شود و زمینه­‌های لازم برای حضور ناشرانی از کشورمان هم چون جامعه المصطفی و الهدی ­فراهم شده است. از کتاب های عرضه شده در غرفه ایران ۲۰۰ عنوان به زبان انگلیسی، ۶۷ عنوان به زبان چینی، ۲۳ عنوان به زبان عربی و ۳۹ عنوان به زبان فارسی است.

  مدیرعامل مؤسسه نمایشگاه­‌های فرهنگی ایران در ادامه خاطرنشان ساخت: معرفی نمایشگاه بین­‌المللی کتاب تهران، دعوت از ناشران برای شرکت در بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین­المللی کتاب تهران و دیدار با رؤسای نمایشگاه کتاب دیگر کشورها از برنامه­‌های مؤسسه نمایشگاه­‌های فرهنگی ایران در این دوره از نمایشگاه است. ایران با چین تفاهم­‌نامه تبادل غرفه رایگان به مساحت ۱۸ متر مربع را دارد.

  شهرام نیا از رونمایی کتابی با عنوان”ایران” گفت: برای معرفی ظرفیت ها و جاذبه های فرهنگی اماکن باستانی ایران کتابی با عنوان”ایران” به زبان چینی با عکس هایی از مهدی تیرانی به همت موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران و انتشارات “درگلستانه” چاپ و منتشر شده که در غرفه ایران از آن رونمایی خواهد شد.

  یادآور می­‌شود بیست و نهمین دوره نمایشگاه کتاب چین از تاریخ ۴ تا ۸ شهریورماه در شهر پکن برگزار می­‌شود. کشور امارات متحده عربی میهمان افتخاری این دوره از نمایشگاه است.

   

  برچسب ها :

  نظرات