آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 32222
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۳:۴۲
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > ورزشی
 •   

  مازندرانی‌های لیگ ۱ در قائم‌شهر و بوشهر به‌دنبال نخستین امتیاز!

  آوای شمال/ هفته دوم رقابت‌های لیگ یک فوتبال کشور روز یکشنبه در شهرهای مختلف کشور پیگیری می‌شود که در این روز دو نماینده استان مازندران در شهرهای قائمشهر و بوشهر به مصاف حریفان‌شان می‌روند. نساجی مازندران – آلومینیوم اراک: تیم فوتبال نساجی مازندران که این فصل با پائلو آلوس پرتغالی در لیگ یک فوتبال کشور […]

  آوای شمال/ هفته دوم رقابت‌های لیگ یک فوتبال کشور روز یکشنبه در شهرهای مختلف کشور پیگیری می‌شود که در این روز دو نماینده استان مازندران در شهرهای قائمشهر و بوشهر به مصاف حریفان‌شان می‌روند.

  نساجی مازندران – آلومینیوم اراک:

  تیم فوتبال نساجی مازندران که این فصل با پائلو آلوس پرتغالی در لیگ یک فوتبال کشور حضور پیدا کرده است، در اولین دیدار خودش در کویر یزد با یک گل مغلوب فولاد یزد شد تا لیگ را با باخت آغاز کند.

  روز یکشنبه نساجی جدید با هدایت پائلو آلوس در حضور هوادران پرشور قائم‌شهری رونمایی خواهد شد و باید ببینیم آیا در این دیدار خانگی پائلو آلوس می‌تواند اولین امتیاز و پیروزی خودش را در تیم محبوب نساجی کسب کند یا خیر؟!

  نساجی در حال حاضر با یک بازی و بدون امتیاز در رده شانزدهم و تیم اراکی با یک بازی و یک امتیاز در رده دهم جدول رده‌بندی قرار دارند.

  nass
   
  ایران‌جوان بوشهر – خونه به خونه مازندران:

  خونه به خونه مازندران که اولین سال حضورش در لیگ دسته یک فوتبال کشور را تجربه می‌کند، با اکبر میثاقیان می‌خواهد شگفتی‌ساز لیگ دسته یک فوتبال کشور شود که مسئولان این باشگاه برای تحقق این امر مهره‌ها و امکانات خوبی را برای موفقیت تیمش در اختیار سرمربی کهنه‌کار خود قرار داده اند.

  این مربی کهنه‌کار مثل همیشه لیگ را بد آغاز کرد و در دیدار خانگی خود در اولین هفته از رقابت‌های لیگ یک فوتبال کشور مغلوب فجر سپاسی شیراز شد تا یک مقدار هوادارن بابلی را نگران کند.

  حالا بابلی‌ها باید در بوشهر به مصاف ایران‌جوانی بروند که آنها هم به مانند خونه به خونه دیدار اول خود را با شکست دو بر صفر پشت سر گذاشتند.

  ایران‌جوان و خونه به خونه  در حال حاضر بدون امتیاز در رده های ۱۷ و ۱۸ جدول رده بندی قرار دارند.

  khoo

  برچسب ها :

  نظرات