آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 32198
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ مرداد, ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۱
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  مردانه از ربیع فلاح انتقاد کنید

  آوای شمال/ بحث تغییر استاندار مازندران حرف دیروز و امروز نیست، حرف روزی است که ربیع فلاح مسند استانداری مازندران را در اختیار گرفت. تخریب‌کنندگان مرد پرتلاش مازندران که از زمان حضورش در استان ظاهرا زیاد بودند و این روزها نیز بر تعداد آنها نیز اضافه شده، حتی چند رسانه‌ای که خود را یار غار […]

  آوای شمال/ بحث تغییر استاندار مازندران حرف دیروز و امروز نیست، حرف روزی است که ربیع فلاح مسند استانداری مازندران را در اختیار گرفت.

  تخریب‌کنندگان مرد پرتلاش مازندران که از زمان حضورش در استان ظاهرا زیاد بودند و این روزها نیز بر تعداد آنها نیز اضافه شده، حتی چند رسانه‌ای که خود را یار غار استاندار مازندران می‌دانستند، هم‎اکنون به جمع تخریب‌گران استاندار مازندران پیوستند؛ متأسفانه به‌جای آنکه فلاح منتقدانی در حوزه پیشرفت و تعالی استان داشته باشد، منتقدان رسانه‌ای دارد.

  وی با توجه به اینکه همیشه حرف از توسعه، همدلی و بحث پیشرفت استان را مطرح می‌کند اما همچنان برخی از مشکلات مازندران لاینحل باقی مانده است.

  این روزها برخی از نمایندگان مازندران که از منتقدان ربیع فلاح بودند نیز به جرگه مدافعان وی پیوسته و به‌صورت تمام‌قد با هدف رشد و توسعه استان از وی دفاع می‌کنند.

  جای سوال دارد که چرا رسانه‌هایی که خودشان را در روزهای اول حضور ربیع فلاح عاشق سینه‌چاک می‌دانستند، در حال حاضر شمشیر از رو بسته و هر روز بحث تغییر استاندار را مطرح می‌کنند.

  واقعا مسئولان رسانه‌ای که این روزها کمر به همت تغییر استاندار بستند، چه حقایقی را می‌دانند، اگر واقعاً مشکلاتی در استان وجود دارد، رسانه‌ها به‌جای صحبت در لفافه و تخریب شخص اول استان، مشکلات را مطرح کنند تا افکار عمومی در جریان حقایق قرار گیرد.

  درج خبرهایی درباره تغییر استاندار مازندران نه‌تنها دردی از استان دوا نمی‌کند بلکه انگیزه مدیران و متولیان را برای برنامه‌های تعریف‌شده کم‌رنگ می‌کند.

  اقدام حرفه‌ای این است که مسئولان رسانه‌ای به‌جای بحث تغییر استاندار، مشکلات و چالش‌هایی که در استان وجود را در مدنظر قرار دهند، همانانی که یک روزی درج کوچک‌ترین انتقاد عملکردی استاندار را بر نمی‌تابیدند.

  برچسب ها :

  نظرات