آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ , Saturday 18 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 32182
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ مرداد, ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۱
 • شما اینجا هستید :اقتصادی > ایران و جهان
 •   

  از سوی رئیس جمهور اصلاحیه قانون مالیات‌های مستقیم ابلاغ شد+متن کامل

  آوای شمال/ قانون اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم توسط رئیس مجلس به دولت و سپس از طرف رئیس جمهور به وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ شد. در متن ابلاغیه علی لاریجانی آمده است: حجت‌الاسلام و المسملین جناب آقای دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران عطف به نامه شماره ۱۵۰۹۶۶/۴۷۶۰۰ مورخ ۱۳۹۱٫۸٫۱ در اجرای […]

  آوای شمال/ قانون اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم توسط رئیس مجلس به دولت و سپس از طرف رئیس جمهور به وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ شد.

  در متن ابلاغیه علی لاریجانی آمده است:

  حجت‌الاسلام و المسملین

  جناب آقای دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

  عطف به نامه شماره ۱۵۰۹۶۶/۴۷۶۰۰ مورخ ۱۳۹۱٫۸٫۱ در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم جمهوری اسلامی ایران قانون اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم که با عنوان لایحه یک فورتی اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم مصوب ۱۳۶۶ و اصلاحات بعدی آن به مجلس شورای اسلامی تقدیم گردیده بود، با تصویب در جلسه علنی روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۴٫۴٫۳۱ و تائید شورای محترم نگهبان به پیوست ابلاغ می‌گردد.

  رئیس مجلس شورای اسلامی- علی لاریجانی

  وزارت امور اقتصادی و دارایی

  در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به پیوست قانون اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم که در جلسه علنی روز چهارشنبه مورخ ۳۱ تیر ماه یکهزار و سیصد و نود و چهار مجلس شورای اسلامی تصویب ۱۳۹۴٫۷٫۵ به تائید شورای نگهبان رسیده و طی نامه شماره ۳۴۶۲۳/۱۶۵ مورخ ۱۳۹۴٫۵٫۱۹ مجلس شورای اسلامی واصل گردیده، جهت اجرا ابلاغ می‌گردد.

  رئیس جمهور- حسن روحانی

  به گزارش فارس، برنامه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم از سال ۸۷ و در قالب طرح تحول نظام مالیاتی آغاز و لایحه آن در اول آبان ۹۱ به مجلس ارسال شد.

  متن کامل قانون اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم در اینجا قابل مشاهده است.

   

  برچسب ها :

  نظرات