آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 32179
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ مرداد, ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۳
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  رئیس دفتر مقام معظم رهبری: عده ای به دنبال احیای تفکر شاهنشاهی در کشور هستند

  آوای شمال/ حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدی گلپایگانی در آیین ویژه بزرگداشت حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع) در جمع نمازگزاران این حرم مطهر بیان کرد: آمریکا عامل پیدایش تمام گروهک های تکفیری، داعش، وهابی و جبهه النصره بر ضد مسلمانان است و این گروهک ها همه سر در آخور آمریکا، انگلیس و اسراییل دارند که […]

  آوای شمال/ حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدی گلپایگانی در آیین ویژه بزرگداشت حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع) در جمع نمازگزاران این حرم مطهر بیان کرد: آمریکا عامل پیدایش تمام گروهک های تکفیری، داعش، وهابی و جبهه النصره بر ضد مسلمانان است و این گروهک ها همه سر در آخور آمریکا، انگلیس و اسراییل دارند که متاسفانه برخی از سران خائن کشورهای عربی با پول های خود تجهیزات جنگ و تقویت این گروهک ها برای جنگ را تهیه می کنند.

  وی افزود: آمریکا به دنبال برده کشی ملت ماست و می خواهد مردم ما مطیع او باشد که مقام معظم رهبری در دیدار چند روز پیش خودشان، حجت را بر همه تمام کردند.

  محمدی گلپایگانی اظهارداشت: ملت ایران باید بیدار و هوشیار باشند زیرا عده ای به دنبال احیای تفکر شاهنشاهی در کشور هستند و می خواهند در ایران رژیمی سرکار باشد که حکومت ما اجرا کننده سفیر آنها باشد و این چیزی است که در دروان رژیم منحوس شاه نیز وجود داشت.

  وی اضافه کرد: خطر امروز، خطر نفوذ است و دشمن این موضوع را با ظاهری مودب و مهربانانه از هر طریقی دنبال می کند که و این در حالی است که در اقدامی موسسات اقتصادی خود از جمله مک دونالد را به عنوان ترویج فرهنگ منحط آمریکایی، برای ترویج فرهنگ خود فرستاده اند.

  او ادامه داد: در مرحله بعد از نفوذ، ایجاد اختلاف بین ملت ها و دولت های مسلمان را با هدف وجود همیشگی اختلاف در بین مسلمانان و جنگ بر علیه هم دنبال می کنند.

  وی عنوان داشت: همچنین تجزیه کشورهای مسلمان را نیز در سر می پرورانند و قصد دارند کشورهای مسلمان از جمله عراق را به چند بخش تقسیم کرده و در هر بخش فساد راه بیاندازند تا مسلمانان درگیر جنگ داخلی باشند که این تفکر آنها هیچ گاه محقق نمی شود.

  محمدی گلپایگانی با بیان اینکه امروز داعش یک بلا برای جوامع اسلامی است افزود: مشکل گروهک داعش عقیدتی است و آنها با نیت نزدیکی به درگاه خداوند انسان ها را می کشند و جنایت می کنند.

  وی گفت: داعش عقیده و افکار خود را از محمدبن عبدالوهاب بنیانگذار وهابی گرفته است که اینها بازماندگان خوارج در طول تاریخ هستند که خیانت های آنها در برابر حضرت علی(ع) یکی از نقاط پر غصه تاریخ اسلام است.

  او بیان کرد: داعش معتقد است مردم به دو دسته مومنان و کفار تقسیم می شوند که مومنان کسانی هستند که احکام اسلام از جمله خلافت ابوبکر بغدادی را قبول دارند و در غیر این صورت کافر هستند و مال، جان و ناموسشان حلال است.

  محمدی گلپایگانی با بیان اینکه داعش جنایت های وحشیانه ای را انجام و مردم بی گناه را می کشد اظهارداشت: امروز به دلیل وحشی گری بیش از حد داعش جنایت های اسراییل دیده نمی شود و این درحالی است که نتیجه جنایت های داعش این است که حکام خائن عرب فلسطین، بیت المقدس و مسجد الاقصی را فروختند.

  برچسب ها :

  نظرات