آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 32145
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس: خواب آشفته آمریکا برای نفوذ دیپلماتیک به ایران تعبیر نخواهد شد/ غیرقابل اعتماد بودن دولتمردان آمریکایی بارها به اثبات رسیده است

  آوای شمال/ فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار علما، صاحب‌نظران و میهمانان اجلاس مجمع جهانی اهل بیت علیهم‌السلام و اجلاس اتحادیه‌ی رادیو و تلویزیون‌های اسلامی در خصوص «مقابله‌ی قاطع با تلاش آمریکا برای سوءاستفاده از نتایج مذاکرات هسته‌ای و نفوذ اقتصادی، سیاسی و فرهنگی در ایران» بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی، داخلی داشته است. آمریکایی […]

  آوای شمال/ فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار علما، صاحب‌نظران و میهمانان اجلاس مجمع جهانی اهل بیت علیهم‌السلام و اجلاس اتحادیه‌ی رادیو و تلویزیون‌های اسلامی در خصوص «مقابله‌ی قاطع با تلاش آمریکا برای سوءاستفاده از نتایج مذاکرات هسته‌ای و نفوذ اقتصادی، سیاسی و فرهنگی در ایران» بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی، داخلی داشته است.

  آمریکایی ها در هر کشوری به دنبال راههای نفوذ هستند

  لاله افتخاری؛ عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار شاخه طوبی با اشاره به بیانات رهبری در اجلاس مجمع جهانی اهل بیت درخصوص اینکه تلاش آمریکا برای سوء استفاده از نتایج مذاکرات هسته ایی و نفوذ اقتصادی، سیاسی و فرهنگی در ایران است که ما این راه را بسته ایم، گفت: رهبر معظم انقلاب مثل همیشه با تیزبینی که دارند به این امر توجه کردند و باید مسئولان و مردم و صاحب نظران همه این امر را در نظر داشته باشند.

  افتخاری با بیان اینکه آمریکایی ها در هر کشوری به دنبال راههای نفوذ هستند، اظهار کرد: آمریکا می خواهد در هر جایی که وارد می شود نمادی از خود بگذارد و راههای نفوذی مختلفی دارد که باید نسبت به آن توجه شود.

  سرمایه گذاری های غرب در کشورشان مخالف است

  وی با تاکید بر اینکه  ملت ایران با سرمایه گذاری های غرب در کشورشان مخالف است، گفت: اگر فکر می کنند که ما در برابر تصمیم آنها، تسلیم هستیم و دست دوستی با آنها داریم قابل پذیرش نیست مردم شهید پرور کشورمان آن را قبول نخواهند کرد و با حضور آمریکائی ها مخالف هستند.

  غیرقابل اعتماد بودن دولتمردان آمریکایی بارها به اثبات رسیده است

  عضو جمعیت زنان انقلاب اسلامی با اشاره به بیانات رهبری در خصوص اینکه ما در مذاکرات به طرف مقابل اعتماد نداریم، بیان کرد: تجربه ای که در تعاملات با آنها داشتیم، نشان داد که آنها پای عهد و پیمان خود نبودند و نیستند.

  نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه غیرقابل اعتماد بودن دولتمردان آمریکایی بارها به اثبات رسیده است، گفت:  آمریکایی ها همیشه به کشور ایران، نگاه کورکورانه داشتند و نه نگاه انسانی و همین باعث بی اعتمادی نسبت به آنها شده است.

  خواب آشفته آمریکا برای نفوذ دیپلماتیکی به ایران تعبیر نخواهد شد

  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئولان اجازه نخواهند دوباره آمریکا به ایران برگردد، خاطرنشان کرد: آمریکا خوابی که برای بازگشت مجدد به کشور ما دیده که این خواب آشفته ای است و تعبیر نخواهد شد.

  افتخاری با تاکید برای اینکه دولت باید نسبت به این موضوع توجه داشته باشد و چارچوبهایی که رهبری فرمودند را در نظر بگیرند و رعایت کنند، گفت: باید توجه داشته باشیم با بهانه های متخلف و آوردن مستشار اقتصادی، سیاسی و نظامی و یا به بهانه های انجام دادن کارهای فرهنگی و یا تعاملات فرهنگی آنها هم کار مخرب خود را می کنند و هم تاثیر گذاری بر مردم را خواهند داشت.

  عضو جمعیت زنان انقلاب اسلامی با بیان اینکه ملت ایران همیشه گوش به فرمان رهبر خود هستند و با قاطعیت برخورد می کنند، اظهار کرد: مردم شهید پرور ایران  پشت سر رهبر کشور خود ایستاده اند و به هیچ عنوان اجازه ی نفوذ و ورود به آمریکایی ها را نخواهد داد.

  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس نیز از جنس ملت هستند، خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس حافظ منافع ملت هستند و نخواهد گذاشت این اتفاق بیوفتد و اجازه ی نفوذ و ورود به آمریکایی ها را نمی دهد.

  برچسب ها :

  نظرات