آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 32142
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۶:۵۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان
 •   

  افتتاح و بهره‌برداری از ۴۱ پروژه محرومیت‌زادیی در مازندران توسط سپاه

  آوای شمال/ سردار محمدحسین بابایی در آیین افتتاح طرح‌های عمرانی محرومیت‌زدایی روستایی مازندران در نوشهر، اظهار کرد: در جنگ اقتصادی یکی از وظایف مهم این است که نگاه ما به محرومین دائمی باشد. وی با تاکید بر فرهنگ‌سازی محرومیت‌زدایی، افزود: نه تنها دولت بلکه وظیفه شرعی همه مردم و مسئولان است که به اقشار محروم […]

  آوای شمال/ سردار محمدحسین بابایی در آیین افتتاح طرح‌های عمرانی محرومیت‌زدایی روستایی مازندران در نوشهر، اظهار کرد: در جنگ اقتصادی یکی از وظایف مهم این است که نگاه ما به محرومین دائمی باشد.

  وی با تاکید بر فرهنگ‌سازی محرومیت‌زدایی، افزود: نه تنها دولت بلکه وظیفه شرعی همه مردم و مسئولان است که به اقشار محروم جامعه کمک کنند.

  فرمانده سپاه کربلای استان مازندران تصریح کرد: سپاه کربلا با تمام وجود، همه عزم خود را برای رفع مشکلات مردم در صحنه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، امنیتی و … گذاشته است.

  بابایی با اشاره به همکاری نیروهای سپاه و بسیج در بحران‌های برف و سیل مازندران، خاطرنشان کرد: گروه‌های جهادی دانشجویی سپاه نیز با تمام اخلاص خود در اردوهای جهادی مشغول به کار هستند.

  وی اضافه کرد: باید در رفع محرومیت‌زدایی در مازندران مسئولان استانی نیز با تخصیص اعتبارات و ملزم کردن ادارات به کمک سپاه آمده و با نقطه‌زنی و شناسایی نقاط محروم به رفع محرومیت کمک کنند.

  فرمانده سپاه کربلای استان مازندران اذعان کرد: در پنج سال اخیر ۳۰۴ پروژه در استان مازندران با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان اجرایی شد که ۵ میلیارد تومان از آن هدیه قرارگاه قرب کوثر به سپاه بوده و بقیه با تلاش‌های مردمی و مسئولان تهیه شده است.

  بابایی در پایان یادآور شد: امروز ۴۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲٫۵ میلیارد تومان افتتاح می‌شود که یک میلیارد تومان آن را قرارگاه سازندگی تامین کرده است.

  برچسب ها :

  نظرات