آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ , Sunday 20 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 32135
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۶:۴۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  شمخانی در تبریز عنوان کرد تروریست‌هایی که به دنبال ناامن کردن روابط ایران با همسایگان هستند با مشت آهنین مواجه می‌شوند

  آوای شمال/ علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی صبح امروز (پنج‌شنبه) و پس از ورود به تبریز و قرائت فاتحه در گلزار شهدای این شهر در جلسه شورای اداری استان آذربایجان شرقی شرکت کرد. شمخانی در این جلسه با اشاره به لزوم قدرشناسی از حمایت و حضور مردم به […]

  آوای شمال/ علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی صبح امروز (پنج‌شنبه) و پس از ورود به تبریز و قرائت فاتحه در گلزار شهدای این شهر در جلسه شورای اداری استان آذربایجان شرقی شرکت کرد.

  شمخانی در این جلسه با اشاره به لزوم قدرشناسی از حمایت و حضور مردم به عنوان پشتوانه اصلی انقلاب اسلامی، فرصت خدمت رسانی برای حل مشکلات اقتصادی و اجتماعی و فراهم کردن زمینه شکوفایی ظرفیت‌های گسترده این استان را مغتنم شمرد.

  دبیر شورای عالی امنیت ملی بر حفظ و ارتقاء امنیت به عنوان زمینه فعالیت‌های تجاری، خدماتی و عمرانی تاکید کرد و افزود: برخی گروه‌های تروریستی که سعی دارند روابط و مسیرهای تجاری ایران با کشورهای همسایه را ناامن سازند با مشت آهنین مواجه خواهند شد.

  علی شمخانی حل مشکلات معیشتی و افزایش شتاب در توسعه و پیشرفت استان را در گرو حرکت جهادی و در چارچوب سیاست‌های اقتصاد مقاومتی میسر دانست و خاطرنشان کرد: مسئولان باید شرایط را برای حضور و مشارکت بخش خصوصی و  جذب سرمایه و فعالیت‌های مردمی تسهیل کنند.

  وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی ویژه استان آذربایجان شرقی به عنوان پل ارتباطی با منطقه قفقاز و غرب آسیا، ایجاد زمینه‌های تعامل اقتصادی متوازن با کشورهای همسایه را فرصتی ارزنده برای جهش اقتصادی در استان عنوان کرد.

  شمخانی گفت: سرمایه انسانی کم نظیر آذربایجان که در طول تاریخ به شجاعت، سلحشوری، وفاداری و سخت کوشی و خلاقیت شهرت داشته‌اند اصلی‌ترین پشتوانه برای حل و رفع مشکلات موجود است.

  دبیر شورای عالی امنیت ملی در ادامه برنامه‌های خود در تبریز ضمن حضور در همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت در این مراسم سخنرانی خواهد کرد.

   

  برچسب ها :

  نظرات