آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 15 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 32128
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۶:۲۵
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  اعلام آمادگی اقشار مختلف زنان مازندرانی با عضویت در پویش مردمی «ما هم اجازه نمی‌دهیم»

  آوای شمال/ در پی سخنان حکیمانه رهبر معظم انقلاب پیرامون توطئه و نیت شوم آمریکا در مذاکرات هسته‌ای و توافقی که هنوز تائید آن مشخص نیست، بر آن شدیم تا پویش مردمی برای لبیک به سخنان معظم له در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی راه‌اندازی کنیم. سخنان دیروز مقام معظم رهبری روح تازه‌ای بر جسم خموش […]

  آوای شمال/ در پی سخنان حکیمانه رهبر معظم انقلاب پیرامون توطئه و نیت شوم آمریکا در مذاکرات هسته‌ای و توافقی که هنوز تائید آن مشخص نیست، بر آن شدیم تا پویش مردمی برای لبیک به سخنان معظم له در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی راه‌اندازی کنیم.

  سخنان دیروز مقام معظم رهبری روح تازه‌ای بر جسم خموش جامعه بزرگ دغدغه‌مندان حریم انقلاب اسلامی بخشید و این در حالی بود که یک ماه از آخرین فرمایشات ایشان می‌گذشت و در این یک ماه برخی از هر گوشه‌ای بر طبل خود می‌زد و بر ساز وادادگی و سازش می‌دمید گویی انگار از اصل افتاده باشیم.

  روز گذشته رهبر معظم انقلاب به همگان فهماند که انقلاب صاحب دارد و پای همه ارزش‌های آن ایستاده است و نمی‌گذارد آمریکا، این شیطان بزرگ و پلید، در انقلابی نفوذ کند که جهان چشم امید بدان بسته است.

  امروز ما آمده‌ایم تا لبیک‌گویان به همه بگوییم که ما با اقتدا به مقتدایمان تاآخرین‌نفس ایستاده‌ایم.

  #ما_هم_اجازه_نمی‌دهیم احدی فکر عادی شدن روابط ایران با آمریکا را در سرخود بپروراند و اجازه نخواهیم داد که اقتصاد و فرهنگ و سیاستمان به چپاول آمریکا برسد.
  آری در این پویش مردمی مجازی #ما_هم_اجازه_نمی‌دهیم آمریکا بتواند در کشور نفوذ کند.

  #ما_هم_اجازه_نمی‌دهیم که استقلال کشور بازیچه بازی دیپلماسی آمریکا‌پرستان واقع شود.

  #ما_هم_اجازه_نمی‌دهیم که توافق هسته‌ای وسیله‌ای برای نفوذ آمریکا باشد.

  ما هم با همه توان بالای خود، اجازه نفوذ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و یا حضور سیاسی در ایران را به آمریکایی‌ها نمی‌دهیم.

  در این پویش مردمی برآنیم تا با تکرار سخنان معظمٌ‌له برای همیشه تاریخ، یادمان بماند که ما همه یک انقلابی هستیم و به تأسی از ایشان #ما_هم_اجازه_نمی‌دهیم که چشم طمعی متوجه انقلاب‌مان شود.

  ***

  بر این اساس و با توجه به تداوم سیاست‌های خصمانه آمریکا، از بانوان شاخص  مازندرانی خواسته شد تا نظر خود را درباره این سیاست شیطانی بیان کنند.

  خواهر مستندساز شهید هادی باغبانی از بابلسر به پویش مردمی #ما_هم_اجازه_ نمی‌دهیم پیوست

  طاهره باغبانی در گفت‌وگو با حورا با سلام ‌و صلوات به پیشگاه مقام معظم رهبری اظهار کرد: برادر شهیدم دارای هدف متعالی بود و می‌خواست صدای مظلومان سوریه را به گوش جهانیان برساند.

  وی افزود: برادرم به مقام والای شهادت دست یافت و ما هم ادامه‌دهنده راه ایشان هستیم.
  خواهر این شهید مستندساز و خبرنگار بابلسری با ابراز خرسندی از پویش مردمی ما هم اجازه نمی‌دهیم، گفت: به رهبر بزرگوارانقلاب اسلامی لبیک می‌گویم و همان‌گونه که ایشان حافظ اسلام هستند و تأکید فراوان بر مقابله با مخالفان انقلاب اسلامی دارند، ما و نسل ما نیز ادامه‌دهنده راه‌شان هستیم.

  مادر و خواهر شهید غواص مسلم رسولی از شهرستان فریدونکار به پویش مردمی #ما_هم_اجازه_ نمی‌دهیم پیوستند

  مادر شهید رسولی در گفت‌وگو با حورا بیان کرد: ما پشت سر رهبر عزیزمان ایستاده‌ایم و آمریکا یا کشورهای غاصب دیگر هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

  صدیقه قاسمی همچنین از جوانان خواست که راه شهیدان را در پیش بگیرند و حافظ اسلام و قرآن باشند.

  خواهر شهید غواص مسلم رسولی نیز خاطرنشان کرد: ما افتخار می‌کنیم که از خانواده شهدا هستیم و انقلاب ما در دستان آیت‌الله خامنه‌ای است.

  سکینه رسولی در ادامه گفت: ما با اتحاد از جان و مال و ناموس اسلام حفاظت می‌کنیم.

  مادر شهید غواص حسینعلی بالویی از بهشهر به پویش مردمی #ما_هم_اجازه_ نمی‌دهیم پیوست

  راضیه انصاری با اشاره به اینکه من پس از سال‌ها انتظار، پسرم را در آغوش گرفتم و پیام تبریکی به رهبر بزرگ این انقلاب می‌فرستم که همیشه پیروز و آزاده است، گفت: ما پیرو راه رهبری هستیم و هر فرمانی که صادر کنند با گوش جان می‌پذیریم.

  مادر و همسر شهید مدافع حرم هادی جعفری از آمل به پویش مردمی #ما_هم_اجازه_ نمی‌دهیم پیوستند

  فاطمه رحمانی همسر بزرگوار شهید در گفت‌وگو با حورا بیان کرد: ما هیچ‌گاه رهبر عزیزمان را تنها نمی‌گذاریم.

  سیده عظیمه محسنی نیز گفت: همان‌گونه که در راه انقلاب فرزند دادیم هرگاه رهبری اراده کنند فرزند دیگرم به همراه پدرشان راهی میدان نبرد می‌شوند تا کافران و مفسدان نابود شوند.

  مادر شهید جعفری با اشاره به اینکه همسرش سی سال به انقلاب اسلامی خدمت کرده است، اضافه کرد: ملت ایران، ملتی وفادار هستند و از رهبر می‌خواهیم تا روی حرف خانواده بزرگش حساب کند، همچنین مسئولان ما تاکنون حافظ بیت‌المال بودند و خواهند ماند.

  مادر و همسر سردار مدافع حرم شهید اسماعیل حیدری از آمل به پویش مردمی #ما_هم_اجازه_ نمی‌دهیم پیوستند

  صنمبر گلی در گفت‌وگو با حورا اظهار کرد: از لحظه شروع انقلاب که در سنین جوانی بودیم تا به امروز که در ایام میان‌سالی قرار داریم، لحظه‌ای از رهبر انقلاب جدا نبودیم.

  وی افزود: انقلاب ما زنان و مردان این‌چنینی فراوانی داشته و خواهد داشت.

  مادر سردار شهید مدافع حرم گفت: ما همان‌هایی هستیم که روزی جگرگوشه‌هایمان را درراه انقلاب دادیم و چه افتخاری از این بالاتر که در رکاب حضرت آقا باشیم.

  مدیر مدرسه علمیه الزهرا (س) ساری به پویش مردمی #ما_هم_اجازه_ نمی‌دهیم پیوست

  فاطمه طالب‌زاده نیز در گفت‌وگو با خبرنگار حورا، با اشاره به حمایت همه‌جانبه از سخنان و بیانات مقام معظم رهبری، بیان کرد: ما انقلاب‌مان را حفظ خواهیم کرد و در برنامه‌های سیاسی نیز همچنان تابع رهبر عزیزمان هستیم.

  وی افزود: آیت‌الله خامنه‌ای از بینش سیاسی بالایی برخوردارند و مصلحت ملت ایران و صلاح انقلاب را کسی جز رهبر بزرگوارمان نمی‌داند، پس ما پرچم‌داران انقلاب هستیم.

  عضو شورای‌شهر فریدونکنار به پویش مردمی #ما_هم_اجازه_ نمی‌دهیم پیوست

  نازبانوعزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار حورا ضمن ادای احترام به ساحت رهبر بزرگ و والامقام ایران عزیز گفت: تا آنجا که توان داشته باشیم حامی فرمایشات ایشان هستیم.

  وی افزود: راه ایشان راه علی است و ما بانوان مسلمان باید پیرو حضرت فاطمه(س) باشیم و با پیشه گرفتن از صبر زینبی در راه حق گام برداریم و الگویی برای نسل آینده و مسلمین جهان باشیم.

  عضو شورای‌شهر فریدونکنار، با سردادن این شعار که « تا جان در تن ما است، خامنه‌ای رهبر ما است» اضافه کرد: اگر فرمان جنگ صادر شود ما آماده‌ایم، ان‌شاء‌الله زنان مسلمان کشورمان آگاه هستند و خود را از گزند جنگ‌های نرمی که کافران به راه انداختند در امان نگه می‌دارند و با حفظ حجاب به‌عنوان مهم‌ترین صلاح نقش اساسی در حفظ انقلاب دارند.

  کارشناس امور بانوان و همیار دفتر امور بانوان تنکابن به پویش مردمی #ما_هم_اجازه_ نمی‌دهیم پیوست

  طاهره حامدی در گفت‌وگو با خبرنگار حورا با اشاره به اینکه ما متولدین دهه شصت از ابتدا زیر سایه رهبرمان و در کشور انقلابی و اسلامی بزرگ شدیم، خاطرنشان کرد: ما از ابتدا در ولایت بوده و هستیم و در هرکجا و در هرزمانی که باشیم هر فرمایشی از سوی حضرت آقا بیان شود، برایمان گوارا است و به گفته‌هایشان جامه عمل می‌پوشانیم.

  کارشناس امور بانوان و همیار دفتر امور بانوان تنکابن اضافه کرد: سنگر حق هم چنان پابرجا است و ما حافظان این سنگریم و گول حرفای دشمنان ایران را نمی‌خوریم، مملکت ما اسلامی است و اسلامی خواهد ماند.

  عضو شورای شهر مرزن آباد به پویش مردمی #ما_هم_اجازه_ نمی‌دهیم پیوست

  خدیجه سام دلیری نیز در گفت‌وگو با خبر نگار حورا بیان کرد: ما هم به پیروی از رهبر معظم انقلاب، رأی عدم اعتماد به آمریکا می‌دهیم و با توجه به این‌که هنوز توافقنامه قطعی نشده هم نظر با ولی امرهستیم و اجازه نخواهیم داد مستکبران در هیچ زمینه‌ای دخالت کنند.

  عضو شورای شهر مرزن آباد افزود: اجازه نمیدهیم دشمنان در میهن اسلامی ما فعالیت یا حضور پیدا کنند، رأی ما رأی مقام معظم رهبری است.

  برچسب ها :

  نظرات