آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 15 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 32124
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۶:۰۴
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  موافقت جامعه روحانیت مبارز با تشکیل شورای هماهنگی اصولگرایان

  آوای شمال/ محسن کوهکن نایب رئیس جبهه پیروان،‌ با بیان اینکه محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری هفته گذشته با دبیرکل و  اعضای جامعه روحانیت مبارز دیدار و پیشنهاد تشکلی شورای هماهنگی اصولگرایان را مطرح کرده است، گفت: جامعه روحانیت مبارز  موافقت خود را با تشکیل این شورا اعلام کرد. وی افزود:‌ […]

  آوای شمال/ محسن کوهکن نایب رئیس جبهه پیروان،‌ با بیان اینکه محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری هفته گذشته با دبیرکل و  اعضای جامعه روحانیت مبارز دیدار و پیشنهاد تشکلی شورای هماهنگی اصولگرایان را مطرح کرده است، گفت: جامعه روحانیت مبارز  موافقت خود را با تشکیل این شورا اعلام کرد.

  وی افزود:‌ تمام احزاب و شخصیت های اصولگرا با وجود سلایق مختلف به تفاهم رسیدند که شورای هماهنگی اصولگرایان با محوریت جامعتین تشکیل شود و نماینده احزاب اصولگرا که مجوز فعالیت از کمیسیون ماده ۱۰ احزاب را دارند در این شورا حضور داشته باشند.

  کوهکن در پاسخ به این سوال که آیا نماینده تمام احزاب در این شورا حضور خواهند داشت گفت: اعضای شورا به ۲ روش اقناعی و توافقی از بین احزاب با صلاحدید جامعه روحانیت مبارز انتخاب می شوند.

  نایب رئیس جبهه پیروان تصریح کرد: ‌با تشکیل شورای هماهنگی اصولگرایان  کمیته‌های سه ضلعی و چند ضلعی اصولگرایان منحل و همه به این شورا می‌پیوندند.

  گفتنی است پیش از این غلامعلی حدادعادل رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی هم در این راستا با جامعه روحانیت دیدار و موافقت خود را با تشکیل این شورا اعلام کرده بود.

   برخی خبرها حاکی از آن است که  تعداد اعضای شورای هماهنگی اصولگرایان متشکل از ۱۶ نفر به نمایندگی از احزاب اصولگرا خواهد بود.

  برچسب ها :

  نظرات