آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 32008
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ مرداد, ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > حوادث
 •   

  مرگ جوان گرگانی بر اثر غرق‌شدگی در دریای محمودآباد

  آوای شمال/ حسن ذبیح‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار آوای شمال از حادثه غرق‌شدگی در دریای محمودآباد خبر داد. وی با اشاره به بیرون کشیدن جسد حادثه‌ دیده افزود: جوان حادثه‌دیده ۱۹ ساله که کامیار نظری نام داشت از شهرستان گرگان به محمودآباد عزیمت کرده بود که در ساحل ۶ از دریای محمودآباد اسیر خشم دریا […]

  آوای شمال/ حسن ذبیح‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار آوای شمال از حادثه غرق‌شدگی در دریای محمودآباد خبر داد.

  وی با اشاره به بیرون کشیدن جسد حادثه‌ دیده افزود: جوان حادثه‌دیده ۱۹ ساله که کامیار نظری نام داشت از شهرستان گرگان به محمودآباد عزیمت کرده بود که در ساحل ۶ از دریای محمودآباد اسیر خشم دریا شد.

  رئیس آتش‌نشانی محمودآباد از عدم توجه مردم به مسایل ایمنی اظهار کرد: علیرغم تذکرات متعدد مبنی بر اینکه در ساعات غیرطرح و مناطق ممنوع شنا که هیچ‌گونه نیروی امداد و نجان و ناجی غریق حضور ندارد، نباید شنا کرد اما بازهم شاهد حوادث تلخ این‌چنینی هستیم.

  ذبیح‌پور خاطرنشان کرد: این جوان حادثه‌دیده حدود ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه شب گذشته به اتفاق دوستان خود جهت شناکردن در منطقه ممنوعه شنا و در ساعت غیرطرح وارد دریا شد که دچار حادثه شد.

  وی با اشاره به اینکه حادثه‌دیده عضو تیم رباتیک شهرستان گرگان بود، تصریح کرد: تیم رباتیک گرگان برای شرکت در مسابقات رباتیک به میزبانی شهرستان آمل در محمودآباد حاضر شدند که بر اثر بی‌احتیاطی دچار این حادثه تلخ شدند.

  رئیس آتش‌نشانی در پایان گفت: از شب گذشته تیم‌های امداد و نجات آتش‌نشانی با کمک نیروهای نجات غریق مناطق مختلف اطراف محل حادثه را جست‌وجو کردند تا سرانجام در ساعت ۱۹ امروز جسد حادثه دیده پیدا شد.

   

  برچسب ها :

  نظرات