آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 31982
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ مرداد, ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۲
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > ورزشی
 •   

  مظلومی: دنبال ۳ امتیاز هستیم تا در صدر جدول بمانیم/ به نتایج قبلی ذوب‌آهن کاری نداریم

  آوای شمال/ پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن در هفته سوم لیگ برتر گفت: خوش آمد به تیم ذوب‌آهن می‌گویم و میهمان ما هستند و امیدوارم میزبانی خوبی برای آنها باشیم و یک بازی تماشاگر پسند انجام دهیم و بازی بدون حاشیه انجام شود. ما با تیم خوبی بازی داریم […]

  آوای شمال/ پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن در هفته سوم لیگ برتر گفت: خوش آمد به تیم ذوب‌آهن می‌گویم و میهمان ما هستند و امیدوارم میزبانی خوبی برای آنها باشیم و یک بازی تماشاگر پسند انجام دهیم و بازی بدون حاشیه انجام شود. ما با تیم خوبی بازی داریم و به نتایج قبلی‌اش کاری نداریم چرا که این تیم کادر فنی و پتانسیل خوبی دارد. آنها دو بازی باختند اما در هفته تأکید کردیم که به دو بازی قبلی آنها فکر نکنیم. در طول هفته تمرینات خوبی انجام دادیم و روی تاکتیک ذوب‌آهن کار کردیم. ما به دنبال ۳ امتیاز بازی هستیم تا در صدر جدول بمانیم اما همه چیز دست خدا است و امیدوارم به خواسته‌مان برسیم.

  وی ادامه داد: من با اسپانسر باشگاه سبک دست جلسه داشتم و اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل و سبک‌دست اسپانسر باشگاه در تلاش هستند تعهدات کادر فنی و بازیکنان انجام دهند و به همین دلیل تعدادی چک به بازیکنان دادند البته کادر فنی چیزی دریافت نکرده و قول‌هایی داده شده تا هفته آینده این مسئله حل شود. مشکل مالی در همه تیم‌ها حتی تیم‌های صنعتی وجود دارد و خوشبختانه تا الآن تا حدی مشکل مالی برطرف شده است.

  مظلومی درباره حل مشکل کرار اظهار داشت: تا حدی مسئله حل شده اما من زیاد به این مسئله ورود نمی‌کنم چرا که وقتی تیم با آرامش وارد مسابقات شود بهتر است. البته من از کرار ناراحت نیستم شاید گاهی به بازیکنی اخم کنم اما در تمرین باید آن مشکلات بیرون زمین را فراموش کند.

  درست است بعضی بازیکنان مشکل دارند اما باید با جان و دل کار کنند و من هم اصرار داشتم کرار حفظ شود چرا که در آمادگی می‌تواند به ما کمک کند.

  مظلومی درباره شروع استقلال در لیگ برتر اظهار داشت: سال به سال شرایط فرق می‌کند در هر صورت تیم‌های اصفهانی قابل احترام هستند و فرقی ندارد که به چه تیمی بخوریم. تلاش ما این است که ببریم اما فوتبال را نمی‌توان پیش‌بینی کرد اما در تیمم انگیزه زیادی برای پیروزی وجود دارد.

  وی درباره غایبان استقلال گفت: حنیف عمران‌زاده، سجاد شهباززاده و میلاد فخرالدینی را نداریم البته حنیف محروم بوده که آن را یادمان رفته است! البته او از بچه‌های با تجربه تیم است و به شوخی به او می‌گوییم که شاید محرومیتش تمدید شود.

  سرمربی تیم استقلال در پایان درباره وضعیت پروپیچ تصریح کرد: کمیته نقل و انتقالات پیگیر این مسئله است اما هنوز گزارشی به ما داده نشده است.

   

  برچسب ها :

  نظرات