آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 15 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 31914
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > ورزشی
 •   

  افشارزاده: از کرار تعهد گرفتیم که حاشیه نسازد/ مظلومی از همه مربیان استفاده می‌کند

  آوای شمال/ بهرام افشارزاده  در مورد شرایط استقلال برای بازی با ذوب آهن اظهار داشت: بازیکنان شرایط خوبی دارند. بچه ها نشان داده اند که انگیزه خوبی دارند. وی در ارتباط با اینکه گفته می شود عیار استقلال مقابل ذوب آهن مشخص می شود عنوان کرد: به نظر من تا ۴، ۵ هفته اول عیار […]

  آوای شمال/ بهرام افشارزاده  در مورد شرایط استقلال برای بازی با ذوب آهن اظهار داشت: بازیکنان شرایط خوبی دارند. بچه ها نشان داده اند که انگیزه خوبی دارند.

  وی در ارتباط با اینکه گفته می شود عیار استقلال مقابل ذوب آهن مشخص می شود عنوان کرد: به نظر من تا ۴، ۵ هفته اول عیار هیچ تیمی مشخص نمی شود و استقلال هم مستثنی نیست. تیم ها تازه تازه به آمادگی ۷۰درصد می رسند. هیچ تیمی نمی تواند معیار مشخصی داشته باشد. من بازیکنان را در تمرین دیده ام که چطور فوتبال بازی می کنند. تیم بدنسازی خوبی دارد و این مسئله یک امتیاز برای تیم محسوب می شود.

  افشارزاده ادامه داد: مظلومی از همه مربیان در تمرین استفاده می کند و دیگر این طور نیست که یک نفر فقط تصمیم بگیرد. من دیده ام که همه مربیان با مظلومی هماهنگ هستند.

  مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد اینکه سرانجام با جاسم کرار کنار آمدید گفت: نه من با کرار حرفی نزدم بلکه امیری و نظری جویباری با او صحبت کردند. اصلا بحث این که کنار بیایم نیست. قرار شد با توجه به حساسیت بازی ها کرار را اداره کنیم. ما می گوییم کرار آماده بازیکن خوبی است اما این را بدانید که هیچ کدام از بازیکنان استقلال از جمله جوانان چیزی از کرار کم ندارند. ما از کرار تعهد گرفته ایم که دیگر حاشیه سازی نکند. بزرگترین آفت یک تیم است که اعضای آن با هم هماهنگ نباشند اما خوشبختانه در استقلال این هماهنگی وجود دارد.

   

  برچسب ها :

  نظرات