آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 31826
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ مرداد, ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۸
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > ورزشی
 •   

  پیروزی روحیه بخش سرخ پوشان در مقابل مس کرمان قبل از بازی با سپاهان/ داور صدای کرمانی ها را در آورد

    آوای شمال/ تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه دوم به جز ایمان صادقی با ۱۰ بازیکن جدید مقابل مس کرمان بازی کرد. رضا خالقی‌فر، محسن بنگر، محمد انصاری، وحید حیدریه، احمد نوراللهی، هادی نوروزی، محسن مسلمان، محمد رحمتی، بنگسون و علی فاطمی ۱۰ بازیکن تعویضی تیم پرسپولیس در نیمه دوم بودند. * تیم مس هم در […]

   

  آوای شمال/ تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه دوم به جز ایمان صادقی با ۱۰ بازیکن جدید مقابل مس کرمان بازی کرد. رضا خالقی‌فر، محسن بنگر، محمد انصاری، وحید حیدریه، احمد نوراللهی، هادی نوروزی، محسن مسلمان، محمد رحمتی، بنگسون و علی فاطمی ۱۰ بازیکن تعویضی تیم پرسپولیس در نیمه دوم بودند.

  * تیم مس هم در این بازی با تعویض‌هایی به بازی آمد که مهمترین آنها حضور افشین اسماعیل‌زاده هافبک سابق پرسپولیس در ترکیب تیم مس بود که همچنین کیوان امرایی هم در این بازی برای مس در نیمه دوم به میدان آمد.

  * داوری این بازی به خصوص در نیمه دوم به قدری ضعیف بود که بارها صدای بازیکنان مس کرمان درآمد. اوج اشتباهات داوری در نیمه دوم زمانی بود که دروازه‌بان تیم پرسپولیس بر روی مهاجم مس خطای محرزی انجام داد و داور در عین ناباوری خطا اعلام نکرد که این تصمیم وی با اعتراض بسیار زیاد بازیکنان کرمانی روبرو شد.

  * مرتضی‌ قدیمی‌پور دروازه‌بان پرسپولیس در این بازی در نیمه دوم به جای ایمان صادقی به بازی آمد.

  * هواداران تیم پرسپولیس در این بازی کریم باقری مربی این تیم را بیش از سایرین تشویق کردند.

  * از این دیدار تصویربرداری شد تا سرخ‌پوشان با نقاط ضعف و قوت‌شان آشنا شوند.

  گفتنی است این دیدار تدارکاتی با تک گل امید عالیشاه که در نیمه اول و در دقیقه ۸ به ثمر رسانده بود به پایان رسید تا سرخ‌پوشان پیش از بازی مقابل سپاهان برد روحیه‌بخشی به دست بیاورند.

  برچسب ها :

  نظرات