آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 31810
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ مرداد, ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > ورزشی
 •   

  سجادی: فدراسیون فوتبال بهتر است در مورد کی‌روش شفاف‌تر صحبت کند/ پرسپولیس اسپانسر دارد، شما بی‌خبرید!

  آوای شمال/ نصرالله سجادی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه گفته می‌شود وزارت ورزش به قول‌های خود عمل نکرده و این مسئله باعث ناراحتی کارلوس کی‌روش شده و او به ایران بازنمی‌گردد، اظهار داشت: من این موضوع را از شما می‌شنوم. فدراسیون فوتبال با کی‌روش قرارداد بسته و طرف حساب او است. […]

  آوای شمال/ نصرالله سجادی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه گفته می‌شود وزارت ورزش به قول‌های خود عمل نکرده و این مسئله باعث ناراحتی کارلوس کی‌روش شده و او به ایران بازنمی‌گردد، اظهار داشت: من این موضوع را از شما می‌شنوم. فدراسیون فوتبال با کی‌روش قرارداد بسته و طرف حساب او است. فدراسیون باید شفاف‌تر در مورد سرمربی تیم ملی صحبت کند.

  معاون وزارت ورزش در مورد اینکه کی‌روش ۱۴۴ روز در سال در مرخصی به سر می‌برد یادآور شد: این مورد را از فدراسیون فوتبال بپرسید. طرف قرارداد هر کسی هست باید خودش پاسخگو باشد این موضوع را امروز از فدراسیون بپرسید تا مردم از نگرانی دربیایند.

  سجادی در مورد اختلافاتی که در جودو وجود دارد گفت: اصلا این موضوع مطرح نیست این‌ها را برخی از رسانه‌ها نوشته‌اند ضمن اینکه من سه روز سرما خورده بودم و انسان حق دارد که در سال سه روز مریض شود! در مورد جودو در حال بررسی استعفای رئیس فدراسیون جودو هستیم.

  معاون وزارت ورزش در مورد اینکه آیا بودجه‌ای برای استقلال و پرسپولیس در نظر گرفته شده است گفت: در این مورد ممنوعیت داریم و نمی‌توانیم بودجه بدهیم و قرار است هزینه‌های این دو تیم را اسپانسر بدهد.

  وی در مورد اینکه هنوز پرسپولیس اسپانسر ندارد یادآور شد: اسپانسر دارد، شما اطلاع ندارید.

  سجادی همچنین درمورد اینکه آیا طاهری از صندوق پیشکسوتان برای پرسپولیس پول می‌آورد گفت: خیر چنین چیزی نیست و من آن‌را تائید نمی‌کنم.

  سجادی همچنین در مورد اینکه آیا طاهری مدیرعامل است و یا سرپرست پرسپولیس گفت: فعلا سرپرست است.

  رئیس و معاون وزارت ورزش در مورد اینکه مجلس گفته است اداره استقلال و پرسپولیس با این وضعیت غیرقانونی است گفت: مالک این دو تیم در حال حاضر وزارت اقتصاد و دارایی است. برای مدتی این کار به خصوصی سازی واگذار شده است و با توافق دو وزیر اداره سرخابی‌ها فعلا با وزارت ورزش است.

  وی همچنین در مورد انتخابات گلف تاکید کرد: این انتخابات سالم برگزار شد و رقابت نزدیک بود و با تفاوت دو رای، رئیس فدراسیون در دور سوم انتخاب شد.

  سجادی در مورد حساسیت‌های ایجاد شده در مجمع گفت: هر کسی خواست حاشیه ایجاد کند ما اجازه ندادیم و حتی موبایل‌ها را هم قطع کردیم.

  سجادی در مورد اینکه گفته می‌شود او فردی خشن و دیکتاتور است تاکید کرد: من جدی هستم، البته این کلماتی که می‌گویید درست نیست اما باید عادت کنید که به قانون احترام بگذارید و در محافل رسمی ، رسمی صحبت کنید.

  وی همچنین در مورد اینکه کاغذ در انتخابات کم آمد گفت: درست است و ما گفتیم کاغذ بیاورند. همچنین قرار است در آیین نامه در صورتی که انتخابات در دور چهارم برسد پیش‌بینی‌هایی انجام شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات