آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ , Sunday 20 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 31801
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ مرداد, ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > فرهنگی
 •   

  رئیس دانشگاه آزاد محمودآباد معرفی شد

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای شمال، پس از کش‌وقوس‌های فراوان مبنی بر ادامه فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی مرکز محمودآباد که با تلاش مسئولان شهرستان و نظر مساعد حجت‌الاسلام هاشمی‌رفسنجانی رئیس هیئت‌امناء دانشگاه آزاد کشور این موضوع عملی شد، گزینه‌های مختلفی پس از برکناری هوشنگ طالب‌آبادی رئیس پیشین این مرکز برای انتخاب رئیس جدید بر […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای شمال، پس از کش‌وقوس‌های فراوان مبنی بر ادامه فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی مرکز محمودآباد که با تلاش مسئولان شهرستان و نظر مساعد حجت‌الاسلام هاشمی‌رفسنجانی رئیس هیئت‌امناء دانشگاه آزاد کشور این موضوع عملی شد، گزینه‌های مختلفی پس از برکناری هوشنگ طالب‌آبادی رئیس پیشین این مرکز برای انتخاب رئیس جدید بر سرزبانها افتاد.

  پافشاری برخی از چهره‌های سیاسی و پارلمانی سابق شهرستان مبنی بر ادامه ریاست طالب‌آبادی در این مرکز دانشگاهی و مخالفت مسئولان استانی دانشگاه آزاد منجر به انتخاب روح‌الله یوسفیان معاون مالی مرکز محمودآباد به عنوان سرپرست دانشگاه‌ آزاد اسلامی مرکز محمودآباد شد تا وی در مدت زمان ۶ ماهه تصدی مدیریت این مرکز را برعهده بگیرد.

  یوسفیان دانشجوی سال سوم دکتری در رشته ریاضی است و اصالتی نوری دارد و بر اساس شنیده‌ها در طی مدت سرپرستی توانست وضعیت اداری و آموزشی مرکز محمودآباد را بهبود بخشد و از نظر درآمدی نیز کارنامه قابل قبولی برجای گذاشت.

  وی یکی از گزینه‌های اصلی ریاست دانشگاه آزاد محمودآباد بود که مسئولان واحد نور و دانشگاه آزاد اسلامی مازندران نیزبر این انتخاب تأکید داشتند اما به یکباره با توجه به بخشنامه جدید دانشگاه آزاد اسلامی کشور مبنی بر اینکه ریاست واحدهای دانشگاهی باید دارای مدرک دکتری باشند، یوسفیان از ریاست این مرکز بازماند.

  اما سرانجام با انتخاب ریاست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه به‌سمت ریاست این واحد دانشگاهی در محمودآباد تمامی گزینه‌ها و گمانه‌زنی ها پایان یافت و دیروز با حضور محمد صالحی رئیس دبیرخانه هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران و صدرالدین متولی رئیس واحد دانشگاهی نور و جمعی از معاونان مرکز محمودآباد، محمد احمدی به سمت ریاست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز محمودآباد منصوب و از تلاش‌های ۶ ماهه روح‌الله یوسفیان تقدیر شد.

  حال باید منتظر بمانیم تا عملکرد احمدی رئیس جدید مرکز دانشگاهی محمودآباد را در بهبود وضعیت آموزشی و جذب دانشجو شاهد باشیم و آیا وی قادر است، مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد محمودآباد را  که در مسیر جاده محمودآباد به آمل در حال ساخت است، به اتمام برساند یا خیر.

  گفتنی است، محمد احمدی دارای مدرک دکترای عمومی دامپزشکی از دانشگاه آزاد واحد کرج و دکترای تخصصی بهداشت مواد غذایی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم‌وتحقیقات تهران است.

  وی همچنین عنوان پژوهشگر نمونه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه در سال ۸۷  و مسئولیت‌های و مشاغل دانشگاهی زیادی را در کارنامه خود دارد.

  آخرین مسئولیت احمدی ریاست کنفرانس چهارمین همایش ملی امنیت غذایی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه بود.

  آوای شمال برای این چهره علمی مازندران در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت دارد.

  برچسب ها :

  نظرات