آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ , Wednesday 16 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 31794
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ مرداد, ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۲
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  همواره شاهد یاوه‌گویی‌های آمریکا در حمله نظامی به ایران بوده‌ایم/ نابودی تتمه قدرت آمریکا در صورت جنگ با ایران

  آوای شمال/ سیدمهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به تهدیدات مقامات آمریکایی علیه ایران به حمله نظامی، گفت: تهدیدات نظامی مقامات آمریکایی علیه ایران چیز جدیدی نیست و از این یاوه‌گویی‌ها همواره ما از آنها شنیده‌ایم و آنها هم باید بدانند اگر زمینه‌ای برای تقابل به وجود آید قطعاً آن‌کس […]

  آوای شمال/ سیدمهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به تهدیدات مقامات آمریکایی علیه ایران به حمله نظامی، گفت: تهدیدات نظامی مقامات آمریکایی علیه ایران چیز جدیدی نیست و از این یاوه‌گویی‌ها همواره ما از آنها شنیده‌ایم و آنها هم باید بدانند اگر زمینه‌ای برای تقابل به وجود آید قطعاً آن‌کس که شکست می‌خورد آمریکا است.

  وی افزود: ما زیر بار آمریکا نرفته و نخواهیم رفت، ما در زمانی که در موقعیتی ضعیف‌تر از این بودیم امام (ره) گفت «آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند» و امروز که قدرتمان چند برابر آن دوران شده و باید آنها بفهمند اگر بخواهند که این یاوه‌گویی‌ها ادامه بدهند آن‌کس که ضرر می‌کند خود آنها هستند.

  عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس اظهار داشت: ما در جنگ ۸ ساله عراق علیه ایران هم با آمریکا روبرو شده بودیم اگرچه نام آن جنگ، جنگ با آمریکا نبود اما تمام توانشان را به میدان آوردند. در ان زمان که اتحاد و انسجام خوبی بین کشورهای غربی حاکم بود در مقابل ایران نتوانستند کاری از پیش ببرند چه رسد به امروز که منطق ایران به همگان ثابت شده است. کسانی که نمی‌توانند در یمن با یک گروه مقابله کنند چگونه ادعای مقابله با ایران را دارند و یاوه‌گویی می‌کنند؟

  هاشمی در پایان گفت: قطعاً اگر زمینه‌ای فراهم شود، ایران آنچنان پاسخ محکمی در بعد نظامی به آمریکا خواهد داد که دیگر تتمه قدرت پوشالی آنها به زباله‌دان تاریخ برود و زمینه‌ای برای نجات مردم آمریکا از دست این رژیم ظالم فراهم شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات