آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 31745
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۸
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  یک نظامی دیگر ترکیه در حمله پ‌ک‌ک کشته شد/حمله به ساختمان حزب عدالت و توسعه در استانبول

  آوای شمال/  یک نیروی پلیس ترکیه در حمله گروه تروریستی پ‌ک‌ک در منطقه میدیاط در استان ماردین در جنوب شرقی این کشور کشته شد. این پلیس درحال گشت زنی هدف حمله قرار گرفت و یک پلیس دیگر نیز در این حمله به شدت مجروح و به بیمارستان انتقال داده شد. همچنین یکی از ساختمان‌های حزب […]

  آوای شمال/  یک نیروی پلیس ترکیه در حمله گروه تروریستی پ‌ک‌ک در منطقه میدیاط در استان ماردین در جنوب شرقی این کشور کشته شد.

  این پلیس درحال گشت زنی هدف حمله قرار گرفت و یک پلیس دیگر نیز در این حمله به شدت مجروح و به بیمارستان انتقال داده شد.

  همچنین یکی از ساختمان‌های حزب عدالت و توسعه در شهر استانبول هم هدف حمله تروریستی قرار گرفت و یکی از نیروهای امنیتی این ساختمان زخمی شد.

  درپی این عملیات، نیروهای امنیتی در شهر استانبول برای دستگیری مهاجمان تدابیر گسترده‌ای به اجرا درآورده‌اند.

  این در شرایطی است که پلیس ترکیه، همچنان به عملیات امنیتی علیه عناصر مظنون به همکاری با داعش، پ‌ک‌ک و عناصر تندروی چپ در شهرهای مختلف این کشور ادامه می دهد به طوری که از ۲۴ جولای تا ۷ آگوست، سرویس مبارزه با تروریسم ترکیه، ۲۳۵ متهم را در استانبول دستگیر کرده است.

  بر اساس اطلاعات منتشر شده در خبرگزاری «آناتولی»، دستور بازداشت ۴۱ نفر از افراد توقیف شده نیز صادر شده است. علاوه بر این، تاکنون ۱۵ اسلحه کمری، ۱۶ تفنگ شکار و تیراندازی، ۳۶ کوکتل مولوتوف، ۲۵ لباس نظانی و…ضبط شده است.

  ترکیه، اخیرا شاهد حملات تروریستی و خشونت‌های متعدد به ویژه در مناطق جنوب شرق خود است که گفته می‌شود، عناصر پ‌ک‌ک‌ در واکنش به تداوم بمباران کمپ‌های این گروه در شمال عراق به آن مبادرت می‌ورزند.

   

  برچسب ها :

  نظرات