آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 31731
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۶
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  تنها کشور استفاده کننده از بمب اتم چگونه می‌تواند مدافع حقوق بشر باشد/تلاش آمریکا برای جلوگیری از پیشرفت هسته‌ای ایران

  آوای شمال/ محمدحسین یادگاری عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس  با اشاره به سالگرد حمله اتمی آمریکا به ۲ شهر هیروشیما و ناکازاکی، اظهار داشت: از طنز‌های سیاسی و تناقضات دنیای امروز ما این است که آمریکا که تنها کشور استفاده کننده از بمب اتم است و سابقه جنایت‌های آن بر همگان آشکار است، خود […]

  آوای شمال/ محمدحسین یادگاری عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس  با اشاره به سالگرد حمله اتمی آمریکا به ۲ شهر هیروشیما و ناکازاکی، اظهار داشت: از طنز‌های سیاسی و تناقضات دنیای امروز ما این است که آمریکا که تنها کشور استفاده کننده از بمب اتم است و سابقه جنایت‌های آن بر همگان آشکار است، خود را مدعی دفاع از حقوق بشر می‌نامد.

  وی در ادامه با اشاره به زیاده‌خواهی‌های آمریکا در بازرسی از مراکز نظامی ایران، گفت: این زیاده‌خواهی‌ها ناشی از خصلت استکباری آمریکا است.

  رئیس سابق جهاد دانشگاهی تصریح کرد: آمریکا با این سابقه بدی که از خود بجای گذاشته با چه حقی مانع پیشرفت ایران در حوزه فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای می‌شود. مردم و مسئولان باید در این خصوص هوشیار باشند.

  یادگاری تلاش آمریکا برای جلوگیری از پیشرفت ایران در حوزه فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای را یکی از مراحل برخورد با جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: پیشرفت ما در حوزه فناوری هسته‌ای به معنای پیشرفت در تمامی حوزه‌های علم است به همین خاطر آمریکا تلاش می‌کند مانع پیشرفت ما در این حوزه شود.

  عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس در پایان خاطر نشان کرد: آمریکا نمی‌تواند در رابطه با فناوری علمی و هسته‌ای کشور ما تصمیم‌گیری کند. مسئولان باید در مقابل این رفتار استکباری آمریکا بایستند.

   

  برچسب ها :

  نظرات