آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ , Thursday 17 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 31672
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > فرهنگی
 •   

  لحن آیت‎الله هاشمی رفسنجانی به نفع نظام نیست / اظهار نظر ایشان در مورد روستاییان تعجب‎آور است

  آوای شمال/ محمدرضا امیری امروز با اشاره به سخنان آیت‎الله هاشمی رفسنجانی در مصاحبه با هفته‎نامه طلوع که گفته بود «دیروز در کوچه روستاییان می‎گشتند، امروز انقلابی شده‎اند»، اظهار داشت: روستاییان قشر زحمتکش و تلاشگر جامعه هستند و همواره مورد احترام امام راحل و مقام معظم رهبری بوده‎اند. وی با اشاره به اینکه قشر اعظم […]

  آوای شمال/ محمدرضا امیری امروز با اشاره به سخنان آیت‎الله هاشمی رفسنجانی در مصاحبه با هفته‎نامه طلوع که گفته بود «دیروز در کوچه روستاییان می‎گشتند، امروز انقلابی شده‎اند»، اظهار داشت: روستاییان قشر زحمتکش و تلاشگر جامعه هستند و همواره مورد احترام امام راحل و مقام معظم رهبری بوده‎اند.

  وی با اشاره به اینکه قشر اعظم مردم کشور را روستاییان تشکیل می‎دهند، بیان داشت: آنان همواره در توسعه و پیشرفت جامعه نقش به سزایی داشته و بخش عظیمی از تولید کشور را بر عهده دارند.

  نماینده مردم شهرستان‎های کهنوج، فاریاب، قلعه‎گنج، منوجان و رودبار در مجلس شورای اسلامی گفت: خدماتی که توسط روستاییان به نظام مقدس جمهوری اسلامی ارائه شده به هیچ وجه انکار شدنی نیست.

  امیری تصریح کرد: روستاییان همواره در تمام صحنه‎های نظام اعم از دوران انقلاب، جنگ تحمیلی، تحریم‎های اقتصادی و … حضور پررنگی داشتند و تا پای جان برای انقلاب ایستادگی کردند.

  وی افزود: بیشترین شهدا، جانبازان و ایثارگران دوران انقلاب و جنگ تحمیلی را قشر محروم و سخت‎کوش روستایی تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.

  امیری با ابراز تأسف از اینکه لحن آیت‎الله هاشمی رفسنجانی به نفع نظام نیست، عنوان کرد: این سخنان در خور شأن چنین شخصیتی که از ابتدای انقلاب همراه و هم‎پای نظام بوده، نیست.

  نماینده مردم شهرستان‎های کهنوج، فاریاب، قلعه‎گنج، منوجان و رودبار در مجلس شورای اسلامی اظهار نظر ایشان در مورد روستاییان را تعجب‎آور خواند و گفت: هر کس با سوابق و تجارب ایشان از ابتدای انقلاب تاکنون آشنایی داشته باشد از شنیدن این سخنان متعجب می‎شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات