آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 31601
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۶:۰۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  مبارزه با تروریسم راه‌حل غیرنظامی ندارد/ آدم‌سوزی جنایت صهیونیسم داعشی است

  آوای شمال/ «وائل ناصر»، مسئول سوری‌های مقیم کویت درباره تعهد سوریه به مبارزه نظامی با گروه‌های تروریستی در هفتادمین سالگرد تاسیس ارتش این کشور اظهار داشت:با موفقیت ارتش سوریه در محورها و جبهه‌های مختلف، تحولات میدانی مهمی به نفع ارتش سوریه در راه است.  وی با پیش‌بینی پیروزی‌های بزرگ برای ارتش سوریه در مرحله پیش […]

  آوای شمال/ «وائل ناصر»، مسئول سوری‌های مقیم کویت درباره تعهد سوریه به مبارزه نظامی با گروه‌های تروریستی در هفتادمین سالگرد تاسیس ارتش این کشور اظهار داشت:با موفقیت ارتش سوریه در محورها و جبهه‌های مختلف، تحولات میدانی مهمی به نفع ارتش سوریه در راه است.

   وی با پیش‌بینی پیروزی‌های بزرگ برای ارتش سوریه در مرحله پیش رو، گفت:راه حل نظامی، برتری و قدرت خود را در مبارزه با تروریسم در سوریه نشان داده است و البته هیچ راه حل دیگری در برخورد با داعش، جبهه النصره و دیگر گروه‌های تروریستی مطرح نیست.

  مسئول سوری‌های مقیم کویت گفت: از عناصر گروه‌های تروریستی در سوریه، آنهایی که شهروند این کشور هستند، چاره‌ای جز تحویل سلاح ندارند و آنهایی هم که بیگانه هستند یا باید از سوریه بروند و یا باید به زور بیرونشان کرد.

  ناصر گفت: روند پیدایش گروه تروریستی-تکفیری داعش در منطقه مشابه فاجعه سال ۱۹۴۸ و تاسیس رژیم صهیونیستی است، با مقایسه‌ای ساده متوجه می‌شویم که داعش و اسرائیل هر دو ویژگی‌های مشابهی دارند، داعش گروه افراط‌گرایی است که عناصر آن از همه نقاط جهان به منطقه آمده‌اند و عقیده آن ایجاد رعب و وحشت برای اثبات موجودیت خویش است، همچون رژیم صهیونیستی که با ارتکاب جنایات تروریستی علیه فلسطینیان، سرزمین‌ آنها را غصب کرد.

  مسئول سوری‌های مقیم کویت گفت:رژیم صهیونیستی بهترین بخش از خاک سرزمین عربی ما را اشغال کرد و داعش نیز سرزمین بین‌النهرین را برگزید که خاستگاه نخستین تمدن‌های بشری بود و سرشار از مواهب خدادادی اعم از منابع آبی، چاه های نفت و سرزمین های حاصلخیر کشاورزی است.

  وی افزود: تنها فرق داعش با اسرائیل در این است که برای ماموریتی ویژه در منطقه روی کار آمد و آمریکا مایل به قدرت گرفتن و بقای این گروهک تروریستی-تکفیری نیست.

  ناصر در خصوص زنده‌سوزی کودک ۱۸ ماهه فلسطینی در یکی از روستاهای نابلس در کرانه باختری توسط شهرک‌نشینان صهیونیست گفت:جنایت صهیونیست‌ها در سوزاندن علی دوابشه، کودک ۱۸ ماهه فلسطینی که همزمان با اولین سالگرد سوزاندن محمد ابوخضیر، نوجوان اهل بیت‌المقدس در اوایل ماه ژوئیه سال گذشته انجام شد، جنایت نازیستی دیگری است که به زنجیره جنایات بی‌وقفه رژیم صهیونیستی  افزوده شد.

  وی تاکید کرد: امروز قضیه فلسطین به فراموشی سپرده شده و در برخی کشورهای منطقه مردم به جان یکدیگر افتاده‌اند و این همان هرج و مرج خلاقی است که آمریکا از اواخر دهه نود به دنبال آن بود، تا ملت‌های منطقه با به فراموشی سپردن آرمان‌های فلسطینیان مناقشه اعراب و اسرائیل را به مناقشه اعراب با یکدیگر مبدل کند.

  مسئول سوری‌های مقیم کویت در پایان سخنان خود گفت:امروز بین گروه‌های فلسطینی هم اختلاف وجود دارد، و برخی از گروه‌های فلسطینی به جنگ علیه ارتش‌های ملی عربی کشیده شد‌ه‌اند، خنده‌دار و بهتر است، بگوییم تاسف‌بار است که برخی گروه‌های فلسطینی آماده‌اند، تحت استعمار اسرائیلی‌ها باشند، بنابراین اکنون ما چگونه می‌توانیم، از قضیه فلسطینی سخن بگوییم.

   

  برچسب ها :

  نظرات