آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 31522
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ مرداد, ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > اقتصادی
 •   

  طرح هادی تمامی روستاهای محمودآباد اجرایی شد

  آوای شمال/ امید حق‌پناه عصر امروز در جلسه بررسی مشکلات اجرای طرح هادی محمودآباد از تکمیل طرح هادی در کلیه روستاهای این شهرستان خبر داد. وی افزود: برای اولین‌بار در هشت روستای کهلوکاج، ولم، کنس‌مرز، چهارافرا، شورستاق، میرده‌علیا، میرده سفلی و کلوسا محمودآباد طرح هادی تهیه شد که با اجرای این طرح‌ها، همه روستاها دارای […]

  آوای شمال/ امید حق‌پناه عصر امروز در جلسه بررسی مشکلات اجرای طرح هادی محمودآباد از تکمیل طرح هادی در کلیه روستاهای این شهرستان خبر داد.
  وی افزود: برای اولین‌بار در هشت روستای کهلوکاج، ولم، کنس‌مرز، چهارافرا، شورستاق، میرده‌علیا، میرده سفلی و کلوسا محمودآباد طرح هادی تهیه شد که با اجرای این طرح‌ها، همه روستاها دارای طرح هادی شدند.
  رئیس بنیاد‌مسکن انقلاب اسلامی محمودآباد با اشاره‌ به پایان زمان ۱۰ ساله طرح هادی روستاها خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های به‌عمل آمده از سوی فرماندار و بخشداران مرکزی و سرخ‌رود و  همچنین دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها، طرح هادی ۱۱ روستای شهرستان محمودآباد در دست بازنگری است.
  حق‌پناه طرح هادی روستاها را راهنما و شاخص توسعه عنوان کرد و گفت: مهم‌ترین عنصر و چشم‌انداز در تدوین و بازنگری این طرح‌ها، مساحت و جمعیت روستا است که به ازای هر نفر ۵۰۰ متر مربع فضای ورزشی، فضای سبز، فضای مسکونی و زراعی و دیگر فضاهای پیش‌بینی شده در نظر گرفته می‌شود.
  رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی محمودآباد اظهار کرد: ۱۳ میلیارد‌ریال اعتبار برای اجرای طرح‌هادی در ۱۲ روستای شهرستان محمودآباد شامل اجرای جوی‌ درجا به طول ۵۰۰ متر، احداث دال‌بتنی مسلح به طول ۱۰۰ متر، احداث کانیو طول ۲۲۰۰ متر، احداث دال‌فلزی به طول ۱۰۰ متر، زیرسازی و آسفالت ۱۵۰۰ متر راه روستایی و احداث جوی پیش‌ساخته به طول هزارمتر اعتبار از محل تملک دارایی‌های استان و ماده ۱۸۰ و اعتبارات ملی و خودیاری اهالی روستاها هزینه شده است.
  وی گفت: از مردادماه سال گذشته تاکنون ۱۱۵۰ فقره سند مالکیت روستایی در شهرستان محمودآباد برای متقاضیان صادر شده است.

  برچسب ها :

  نظرات